KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 20
3. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 20
53. Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19
54. Adriana Bartošová Karate Klub Kyjov CZE 1 16
54. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 16
54. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 16
54. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 16
54. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
54. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
54. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
54. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 16
62. Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 13
63. Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE 2 12
63. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
63. Laura-Magdaléna Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
63. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
63. Natálie Kalivodová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
63. Kateřina Kukková Karate DDM Český Těšín CZE 1 12
63. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
63. Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 12
63. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 12
72. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 10
72. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 2 10
72. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 10
75. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
76. Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
76. Vanesa Dandová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
76. Nikola Duchoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
76. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 8
76. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
76. Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
76. Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 8
76. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
76. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
76. Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE 1 8
76. Daniela Petříková KARATE Havířov CZE 1 8
76. Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8
76. Kateřina Poláková Red Dragon Team CZE 1 8
76. Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
76. Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
76. Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8
76. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
93. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
93. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
93. Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
93. Aneta Stinková SKP karate Písek CZE 1 6
93. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 6
98. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
98. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
98. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů