KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
85. Huyen Trang Nguyen SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
85. Adéla Polanská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 24
85. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 24
85. Kristýna Vašíčková Champions Team CZE 1 24
55. Pavla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 20
55. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 20
55. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
55. Magdalena Laura Husáková SPORT UNION, z. s. CZE 2 20
55. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 20
55. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 20
55. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
62. Natálie Kroupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19
63. Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 16
63. Adriana Bartošová Karate Klub Kyjov CZE 1 16
63. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 3 16
63. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 16
63. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 16
63. Kateřina Heřmanová SKBU Hostivař CZE 2 16
63. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 16
63. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
63. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
63. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 16
73. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
74. Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 13
75. Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 12
75. Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE 2 12
75. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
75. Karolína Jelénková Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 12
75. Natálie Kalivodová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
75. Kateřina Kukková Karate DDM Český Těšín CZE 1 12
75. Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
75. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 12
75. Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 12
75. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
85. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 2 10
85. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 10
87. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
88. Vanesa Dandová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
88. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
88. Nikola Duchoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
88. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 8
88. Natálie Chodorovská SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 8
88. Klára Kosová Vakado Kutná Hora CZE 1 1 8
88. Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 8
88. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
88. Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
88. Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE 1 8
88. Daniela Petříková KARATE Havířov CZE 1 8
88. Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8
88. Kateřina Poláková Red Dragon Team CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů