KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
69. Eva Šebestová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 22
52. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 3 21
53. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 19
53. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 19
55. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 16
55. Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
55. Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 16
55. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 16
59. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 15
59. Jaroslava Štěpánková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 15
61. Eliška Donátová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
61. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
61. Eliška Krobová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
64. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 2 12
64. Noel Jelenová SKK Budo Havířov CZE 1 12
64. Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
64. Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE 2 12
68. Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
68. Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 10
68. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 1 10
68. Marie Kučerová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 10
68. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 10
73. Sára Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 9
74. Natálie Hudáčková TJ Karate Libčice CZE 1 8
74. Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE 1 8
74. Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 8
74. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
74. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
74. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
74. Natálie Soukupová Champions Team CZE 1 8
74. Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
74. Andrea Vovčičková SKM Bílina CZE 1 8
83. Marie Dobsová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
83. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
83. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
83. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
83. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 6
88. Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE 2 5
89. Gabriela Cepková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
89. Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
89. Patricie Formanová Narama Plzeň CZE 1 4
89. Michaela Geistová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
89. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 4
89. Daniela Malá Fight Club České Budějovice CZE 1 4
89. Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
96. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
96. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
96. Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
96. Kateřina Jirsová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
96. Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů