KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE 2 5 1 74
2. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 5 1 64
3. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 46
4. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 2 2 1 30
4. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 2 30
6. Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 2 28
7. David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 18
8. Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 16
8. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
10. Pavel Daňko Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 12
10. Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12
12. Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 11
13. Václav Pánik Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 10
13. Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 10
15. Filip Dolíška Baník Havířov CZE 1 8
16. David Bárta Nippon Ludgeřovice CZE 1 6
16. Lukáš Junek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 6
16. Vladimír Pech Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
16. Jiří Straka TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 6
16. Tomáš Švenda Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 6
16. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 1 6
22. Tomáš Baťka SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
22. Daniel Faltejsek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
22. Tomáš Hurdálek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
22. Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
22. Lukáš Robouský SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
27. Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3
28. Petr Košař SC Komura Kladno CZE 1 2
28. Tomáš Kubát TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2
28. Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
31. Tomáš Krnáč TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů