KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
125. postup Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 28
52. pokles Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 2 26
53. pokles Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE 1 1 24
53. pokles Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 2 24
53. pokles Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
53. postup Jan Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
53. pokles Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 2 24
58. pokles Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 22
59. pokles Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 20
59. pokles Michal Lysko GRYF z.s. CZE 2 20
59. pokles Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 20
59. pokles Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE 1 1 20
63. pokles Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 19
64. pokles Tomáš Folwarczny TJ Karate Libčice CZE 1 16
64. pokles Jakub Hajný SKC Louny CZE 1 16
64. pokles Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
64. pokles Adam Chvosta Budó škola KK Písek CZE 1 16
64. pokles Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
64. pokles Andriy Radetskyy Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 16
70. postup Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 15
71. pokles Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 14
71. pokles Jiří Husák SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
71. pokles Moritz Mlenský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
74. pokles Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
74. pokles Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 3 12
74. pokles Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 12
74. pokles Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
74. pokles Marek Mráz Tatran Prachatice CZE 1 12
74. pokles Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 12
74. pokles Michal Petrák SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
74. pokles Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
74. pokles Jakub Zrůstek KC Dragons Rosice CZE 1 12
83. pokles Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 11
84. pokles Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
84. pokles Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 10
84. pokles David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 10
84. pokles Jan Kernaševič Glaverbel Teplice CZE 2 10
88. pokles Jan Blaho Schick Ryu Praha CZE 1 8
88. pokles Jáchym Jelínek TARO KAN, z.s. CZE 1 8
88. pokles Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
88. pokles Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 8
88. pokles Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 1 8
88. pokles Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
88. pokles Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 1 8
88. pokles Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
88. pokles Jan Navrátil SKK Budo Havířov CZE 2 8
88. pokles Karel Novotný Glaverbel Teplice CZE 1 8
88. pokles Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
88. pokles Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
88. pokles Simon Šimůnek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů