KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
121. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 32
121. Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 32
53. Lukáš Ingriš Shotokan karate club Louny CZE 1 1 28
53. Mathias Kliment Karate Vision Praha CZE 1 1 28
53. Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 28
56. Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 27
56. Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 27
58. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 2 26
59. Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE 1 1 24
59. Tomáš Folwarczny TJ Karate Libčice CZE 1 1 24
59. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 2 24
59. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
59. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 2 24
64. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 22
65. Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 20
65. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 20
65. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 2 20
65. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 20
65. Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE 1 1 20
70. Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 19
71. Jakub Hajný Shotokan karate club Louny CZE 1 16
71. Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 16
71. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 16
71. Adam Chvosta Budó škola KK Písek CZE 1 16
71. Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
71. Andriy Radetskyy Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 16
77. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 14
77. Jiří Husák SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
77. Moritz Mlenský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
80. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 4 13
81. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
81. Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 3 12
81. Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE 1 12
81. Rudolf Fiedler TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
81. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 12
81. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
81. Marek Mráz Tatran Prachatice CZE 1 12
81. Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 12
81. Michal Petrák SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
81. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
81. Jakub Zrůstek KC Dragons Rosice CZE 1 12
92. Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 11
92. Jan Tománek Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 11
94. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
94. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 10
94. David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 10
94. Jan Kernaševič Glaverbel Teplice CZE 2 10
94. Filip Zralý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 10
99. David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE 3 9
99. Daniel Pražák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů