KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
3. Lukáš Ingriš Shotokan karate club Louny CZE 1 1 28
3. Mathias Kliment Karate Vision Praha CZE 1 1 28
3. Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 28
54. Dominik Faltus SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 27
54. Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 1 27
56. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 2 26
57. Filip Dufek Karate Klub Kyjov CZE 1 1 24
57. Tomáš Folwarczny TJ Karate Libčice CZE 1 1 24
57. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 2 24
57. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
57. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 2 24
62. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 22
63. Václav Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 20
63. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 20
63. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 2 20
63. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 20
63. Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE 1 1 20
68. Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 19
69. Jakub Hajný Shotokan karate club Louny CZE 1 16
69. Markos Hernandez Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
69. Adam Chvosta Budó škola KK Písek CZE 1 16
69. Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
69. Andriy Radetskyy Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 16
74. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 14
74. Jiří Husák SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
74. Moritz Mlenský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
74. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 14
78. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
78. Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 3 12
78. Dominik Kočandrle Česká republika CZE 1 12
78. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
78. Marek Mráz Tatran Prachatice CZE 1 12
78. Jan Najsar KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 12
78. Michal Petrák SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
78. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
78. Jakub Zrůstek KC Dragons Rosice CZE 1 12
87. Tomáš Novotný TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 11
87. Jan Tománek Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 11
89. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
89. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 10
89. David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 10
89. Jan Kernaševič Glaverbel Teplice CZE 2 10
93. David Istominov TJ Karate České Budějovice CZE 3 9
93. Maxmilián Křeček GRYF z.s. CZE 3 9
93. Daniel Pražák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
96. Jan Blaho Schick Ryu Praha CZE 1 8
96. Jáchym Jelínek TARO KAN, z.s. CZE 1 8
96. Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
96. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 1 8
96. Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů