KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
59. Max Vajner TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
59. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 1 4
203. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
203. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3
203. František Hlaváček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
203. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 3
203. Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 3
203. Tomáš Jauker TJ Karate České Budějovice CZE 3
203. Adam Kovařík KARATE Havířov CZE 1 3
203. Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3
203. Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
203. Armando Morales Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
203. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3
203. Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE 1 3
215. Adrian Grella SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2
215. Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE 2
215. Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
215. Pavel Hoda SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2
215. Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
215. Georgis Maximilian Karadzos Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
215. Jáchym Kašpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
215. Matěj Kučera KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
215. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
215. Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2
215. Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
215. Lukáš Musil SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
215. Jakub Svačina Fight Club České Budějovice CZE 1 2
215. Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
215. Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE 1 2
215. Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
215. Denis Štěpáník TJ Karate České Budějovice CZE 2
215. David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE 2
233. Jan Derfl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
233. Jakub Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1
233. Miroslav Kendík SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1
233. Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE 1
233. Václav Modřínek Kubala TJ Karate České Budějovice CZE 1
233. Ondřej Kusovský SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1
233. Matyáš Mareš TJ Karate České Budějovice CZE 1
233. Jindřich Novotný Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1
233. Hynek Salač Champions team z.s. CZE 1
233. Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE 1
233. Alexander Sněhota KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1
233. Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
233. Matyáš Tomi SKK Budo Havířov CZE 1
233. Michal Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1
233. Jan Voborský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1
233. Marek Vyskočil GRYF z.s. CZE 1

Stránka: 5/5
1 |  2 |  3 |  4 | 5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů