KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
59. Matěj Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
59. David Dvořák TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
59. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
59. Jakub Hammerschmied SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
59. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 4
59. Robert Chvátal TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
59. Martin Javanský Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
59. Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
59. Aleš Jůza TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
59. Matyáš Konieczný ŠSK karate Karviná CZE 1 4
59. Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
59. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
59. Matěj Malčík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
59. Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
59. Filip Matouš Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 1 4
59. Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
59. Tobias Nagy Narama Plzeň CZE 1 4
59. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
59. Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 4
59. Marek Novák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
59. Lukáš Posnar TJ Karate Libčice CZE 1 4
59. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 4
59. Miroslav Slovák Sokol Nymburk CZE 1 4
59. Jaroslav Šebesta SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 4
59. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
59. Kevin Tran Atara Ostrava CZE 1 4
59. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 1 4
178. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
178. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3
178. František Hlaváček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
178. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 3
178. Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 3
178. Tomáš Jauker TJ Karate České Budějovice CZE 3
178. Adam Kovařík KARATE Havířov CZE 1 3
178. Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3
178. Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
178. Armando Morales Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
178. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3
178. Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE 1 3
190. Adrian Grella SPORT UNION, z. s. CZE 2
190. Daniel Hmilánský Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
190. Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
190. Georgis Maximilian Karadzos Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
190. Matěj Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
190. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
190. Matouš Motyčka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2
190. Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
190. Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
190. Jakub Svačina Fight Club České Budějovice CZE 1 2
190. Maxim Šatek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů