KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
180. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 4
180. Robert Chvátal TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
180. Martin Javanský Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
180. Aleš Jůza TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
180. Georgis Maximilian Karadzos Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 4
180. Lukáš Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
180. Matyáš Konieczný ŠSK karate Karviná CZE 1 4
180. Mikuláš Lejsek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
180. Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
180. Jakub Macháček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
180. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
180. Matěj Malčík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
180. Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
180. Petr Matyska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
180. Radovan Mrkvička Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
180. Tobias Nagy Narama Plzeň CZE 1 4
180. Jan Netušil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
180. Marek Novák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
180. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
180. Tomáš Pirkl SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
180. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
180. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 4
180. Matěj Sádovský KARATEDO Němčice CZE 1 4
180. Miroslav Slovák Sokol Nymburk CZE 1 4
180. Adam Svatoš SŠKS Pardubice CZE 1 4
180. Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE 1 4
180. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
180. David Tomáš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
180. Kevin Tran Atara Ostrava CZE 1 4
180. Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
180. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 1 4
182. František Hlaváček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
182. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 3
182. Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 3
182. Adam Kovařík KARATE Havířov CZE 1 3
182. Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
182. Armando Morales Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
182. Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE 1 3
189. Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
189. Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE 1 2
189. Matěj Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
189. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
189. Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
189. Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
189. Jakub Svačina Fight Club České Budějovice CZE 1 2
189. Leoš Szentadrasi SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
189. Jan Šindler SKK Budo Havířov CZE 1 2
189. Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
189. Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2

Stránka: 4/4
1 |  2 |  3 | 4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů