KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
53. Hynek Mráz Karate České Budějovice CZE 1 8
53. Jan Müller KCK Team CZE 1 8
53. Benny Nemanský SKBU Trutnov CZE 1 8
53. Michal Polák SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 8
53. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan CZE 1 8
53. David Smolák SKM Bílina CZE 1 8
53. Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE 1 8
53. Adam Škopek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
53. Tomáš Vančura SK Kamiwaza karate CZE 1 8
53. Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE 1 8
111. Matyáš Míka Karate České Budějovice CZE 1 1 7
112. Michal Benda KK Lichnice CZE 1 6
112. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan CZE 1 6
112. Filip Flajšinger GRYF Liberec CZE 2 6
112. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 6
112. Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
112. Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 6
112. Martin Sluka SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 6
119. David Foriš SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 5
119. Ivan Jetmar SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 5
119. Miroslav Pluhař SKK Shotokan Liberec CZE 2 5
122. David Berka Karate České Budějovice CZE 1 4
122. Jan Bruckman SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 4
122. Tomáš Cepek Fight Club České Budějovice CZE 1 4
122. Matěj Coufal KK Lichnice CZE 1 4
122. Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE 1 4
122. Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE 1 4
122. Patrik Hejduk Karate Hlinsko CZE 1 4
122. František Chudoba GRYF Liberec CZE 1 4
122. Aleš Jůza Karate České Budějovice CZE 1 4
122. Lukáš Klein KK Lichnice CZE 1 4
122. Mikuláš Lejsek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
122. Jan Mádle KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
122. Jakub Macháček KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
122. Matěj Malčík KK Jeseník CZE 1 4
122. Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
122. Petr Matyska KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
122. Tobias Nagy Narama Plzeň CZE 1 4
122. Jan Netušil KCK Team CZE 1 4
122. Marek Novák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
122. Marian Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
122. Tomáš Pirkl Karate Lions Pardubice CZE 1 4
122. Richard Rothbauer Karate České Budějovice CZE 1 4
122. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 4
122. Matěj Sádovský KARATEDO Němčice CZE 1 4
122. Miroslav Slovák Sokol Nymburk CZE 1 4
122. Michal Soukup SK Kamiwaza karate CZE 1 4
122. Adam Svatoš SŠKS Pardubice CZE 1 4
122. Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE 1 4
122. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan CZE 1 4

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů