KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
105. postup Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
105. pokles Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
103. pokles Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 11
103. pokles Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 1 11
103. pokles Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 2 1 11
103. pokles Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 11
107. pokles Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 10
107. pokles Jan Kaška KASR ŽAMBERK CZE 2 1 10
109. pokles Matiáš Bazoni Champions Team CZE 1 1 9
110. pokles Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE 1 8
110. pokles Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
110. pokles Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
110. pokles David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
110. pokles Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
110. pokles Filip Hanáček Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 8
110. pokles Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 8
110. pokles Antonín Horad Karate Vision Praha CZE 1 8
110. pokles Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 8
110. pokles Kristián Kučera Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
110. pokles Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
110. pokles Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
110. pokles Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
110. pokles Benny Nemanský SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
110. pokles Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE 1 8
110. postup Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
110. pokles Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
110. pokles Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
110. pokles David Smolák SKM Bílina CZE 1 8
110. pokles Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE 1 8
110. pokles Adam Škopek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
110. pokles Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
110. pokles Tomáš Vančura SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
110. pokles Jakub Žlábek SKP karate Písek CZE 1 8
134. pokles Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 7
134. pokles Jan Wagner Fight Club České Budějovice CZE 2 7
136. pokles Michal Benda Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 6
136. pokles Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
136. pokles Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 2 6
136. pokles Vojtěch Hlaváč Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 6
136. pokles Filip Hubka KASR ŽAMBERK CZE 1 1 6
136. pokles David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 1 6
136. pokles Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
136. pokles Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
136. pokles Martin Sluka SKK Budo Havířov CZE 2 6
145. pokles David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE 2 5
145. pokles Ivan Jetmar SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 5
145. pokles Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5
148. pokles Jan Bruckman SKK Budo Havířov CZE 1 4
148. postup Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 4
148. pokles Tomáš Cepek Fight Club České Budějovice CZE 1 4

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů