KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
177. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 2 12
177. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 12
177. Jaroslav Zvánovec TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
104. Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3 11
104. Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 1 11
104. Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
107. Michal Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 10
107. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 10
107. Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 10
110. Vojta Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 9
110. Matiáš Bazoni Champions team z.s. CZE 1 1 9
112. Vojtěch Balogh SKK Budo Havířov CZE 1 8
112. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
112. Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
112. David Bukovský SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
112. Jaroslav Butkaj TJ Karate Libčice CZE 1 8
112. Filip Hanáček K4 Hodonín CZE 1 1 8
112. Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
112. Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
112. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
112. Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
112. Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE 1 8
112. Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
112. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
112. David Smolák SKM Bílina CZE 1 8
112. Michal Soukup SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
112. Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE 1 8
112. Adam Škopek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
112. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
112. Dominik Trubianský Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
131. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7
131. Jakub Fajt Karate Vision Praha CZE 2 7
131. Vojtěch Hlaváč Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 7
131. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 7
135. Michal Benda Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 6
135. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
135. Jakub Dudl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
135. Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 2 6
135. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 6
135. Vít Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
135. Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
135. Jiří Perník KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 6
135. Martin Sluka SKK Budo Havířov CZE 2 6
144. David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE 2 5
144. Jiří Koudelka SPORT UNION, z. s. CZE 1 5
144. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5
144. Jan Šourek GRYF z.s. CZE 1 5
148. Michael Bartoš GRYF z.s. CZE 1 4
148. Jan Bruckman SKK Budo Havířov CZE 1 4
148. Tomáš Cepek Fight Club České Budějovice CZE 1 4

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů