KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lukáš Kastl Fight Club České Budějovice CZE 6 5 1 3 322
2. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 6 2 2 264
3. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 3 4 3 200
4. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 1 1 162
5. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 4 2 152
6. Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 3 4 144
7. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 4 140
8. Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 136
9. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 2 128
10. Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4 3 124
11. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 3 1 3 3 120
12. Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE 1 2 5 2 118
13. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 3 2 112
14. David Smrček SK Karate Most CZE 2 2 1 3 106
15. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 3 104
15. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 104
17. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 1 100
18. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 3 2 96
19. Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 4 4 1 80
20. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 78
20. Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3 5 1 78
22. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 2 74
23. Jakub Černý SK Karate Most CZE 1 1 1 72
23. Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 1 3 72
23. Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 3 1 72
26. David Kastl Fight Club České Budějovice CZE 1 1 68
27. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 2 1 66
27. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 1 66
29. Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 3 64
30. Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE 1 2 60
31. Filip Chmelíček SKK Budo Havířov CZE 2 1 56
32. Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 52
32. Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 52
34. Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 50
35. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 2 1 49
36. Maxim Brezovar SKBU Hostivař CZE 1 2 48
36. Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 48
36. Vít Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 48
36. Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE 1 48
40. Václav Kubala TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 46
41. David Šimota Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 44
42. Mikuláš Forman Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 40
42. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 40
44. Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 1 39
45. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 1 36
45. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 36
45. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 1 36
45. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
49. Martin Adámek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 32
49. Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 32

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů