KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 6 2 2 264
2. Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE 3 4 3 200
3. Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 4 1 3 186
4. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 1 1 162
5. Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 4 2 152
6. Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 3 4 144
7. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 4 140
8. Matyáš Jansa SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 1 136
9. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 2 128
10. Ondřej Doleček SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4 3 124
11. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 3 1 3 3 120
12. Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE 1 2 5 2 118
13. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 3 2 112
14. David Smrček SK Karate Most CZE 2 2 1 3 106
15. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 3 104
15. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 104
17. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 1 100
18. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 3 2 96
19. Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 4 4 1 80
20. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 78
21. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 2 74
22. Jakub Černý SK Karate Most CZE 1 1 1 72
22. Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 1 3 72
24. David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 68
25. Tomáš Janáček Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 3 64
26. Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE 1 2 60
27. Filip Chmelíček SKK Budo Havířov CZE 2 1 56
28. Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 52
28. Marián Zelený Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 52
30. Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 50
31. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 2 1 49
32. Maxim Brezovar SKBU Hostivař CZE 1 2 48
32. Milan Jančo SKK Budo Havířov CZE 1 2 1 48
32. Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE 1 48
35. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 1 1 42
36. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 40
37. Aleš Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 1 39
38. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
38. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 3 1 36
38. Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 36
38. Kryštof Ruža BUDO Plzeň z.s. CZE 1 36
38. Kristián Sysel Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
43. Martin Adámek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 32
43. Jakub Kostruh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 32
43. Šimon Pertl Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 32
43. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 32
43. Jakub Šolín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 32
43. Lukáš Váňa Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 3 32
49. Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 30
49. Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 30

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů