KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
49. postup Matiáš Bazoni Champions team z.s. CZE 2 2 40
49. pokles Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 40
49. pokles Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 40
54. pokles Lukáš Chládek TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
54. pokles Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 1 36
54. pokles Jan Štěrbík Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 36
57. pokles Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 1 3 34
58. pokles Petr Kouba TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 33
59. pokles Ondřej Mareš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 32
60. pokles Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 30
60. pokles Jan Wagner KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 30
62. pokles Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 1 25
63. pokles Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1 24
63. pokles Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 24
63. pokles Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
63. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 24
63. Jan Ruth Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 24
63. Jiří Šimáně SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
63. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
63. Michal Weselovsky Fight Club České Budějovice CZE 1 3 24
71. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 22
72. Vojtěch Novák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 20
73. Sean Clifton Red Dragon Team CZE 1 1 18
73. Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 18
73. Matyáš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 18
73. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 2 18
77. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 1 17
78. Matyáš Brož SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 16
78. Tomáš Machota Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
78. postup Pavel Průša TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
78. pokles David Rotter Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 16
78. pokles Petr Stejskal Fight Club České Budějovice CZE 2 16
78. pokles Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 16
78. pokles Denis Štěpáník TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
78. pokles David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 1 16
78. pokles Lukáš Toncar Fight Club České Budějovice CZE 2 1 16
78. pokles Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE 1 16
88. pokles Matěj Böhme SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 14
88. pokles Přemysl Čarek Česká republika CZE 2 1 14
88. pokles Filip Hanáček K4 Hodonín, z.s. CZE 1 1 14
88. postup David Vokál Oddíl karate Hlinsko CZE 2 14
92. pokles Karel Blažej Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 13
93. pokles Matyáš Bědroň SKK Budo Havířov CZE 1 12
93. postup Martin Coufal TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
93. pokles Jiří Dolejší TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
93. pokles Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
93. postup Alexandr Kleiner SKK Budo Havířov CZE 1 12
93. pokles Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 12
93. pokles Jakub Klikar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
93. pokles Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů