KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
54. Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
54. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 24
53. Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 23
54. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 1 1 22
55. Kateřina Moskvová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 20
55. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 20
57. Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE 3 18
57. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 18
59. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
59. Lucie Malenová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
59. Natálie Nováková Fight Club České Budějovice CZE 1 16
59. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
59. Amálie Suchánková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 16
64. Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 14
65. Žaneta Bělecká KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 12
65. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
65. Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
65. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 12
65. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 1 12
65. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
65. Anna Poláková Red Dragon Team CZE 1 12
65. Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
65. Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
65. Eva Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
75. Anna Bandyová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
75. Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
75. Aneta Halmichová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
75. Nela Mrázová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
75. Klára Pošmurová Champions team z.s. CZE 1 8
75. Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
75. Karolina Rishko Masada Praha CZE 1 8
75. Nela Řehová HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 8
75. Veronika Anna Zázvorková TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE 1 8
84. Lucie Bícová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
84. Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
84. Valentýna Hrazdírová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
84. Barbora Kabeláčová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 6
88. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 1 4
88. Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
88. Aneta Schrabalová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
88. Mia Simonová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
88. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
93. Emma Kubečková GRYF z.s. CZE 1 3
93. Johana Šváchová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
95. Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2

Stránka: 2/2
1 | 2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů