KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
130. Markéta Klewarová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 36
130. Kateřina Nováková TJ Karate České Budějovice CZE 1 36
130. Nathalie Petříková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 36
130. Amálie Šimotová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 36
130. Barbora Vycpálková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 36
56. Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 34
57. Nela Červená SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 32
57. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 32
57. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 1 3 32
57. Barbora Řepková SKP karate Písek CZE 1 3 32
57. Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 32
57. Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 32
63. Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 30
64. Katerina Konovalova Karate Vision Praha CZE 1 1 28
64. Karolína-karla Novotná TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 28
64. Nikol Zelenková Fight Club České Budějovice CZE 2 28
67. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 26
68. Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 24
68. Ella Chalupová TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
68. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 24
68. Eliška Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 24
68. Stella Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 1 24
68. Jana-monika Neumannová Fight Club České Budějovice CZE 3 1 24
68. Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
68. Eva Perníková KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 24
68. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 24
77. Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 23
78. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 1 1 22
79. Aneta Hadravová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 20
79. Kateřina Moskvová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 20
79. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 20
82. Veronika Eberlová Sport Karate Shotokan Karlovy Vary, z. s. CZE 1 1 18
82. Viktorie Habartová Sport Karate Shotokan Karlovy Vary, z. s. CZE 1 1 18
82. Simona Lavičková Fight Club České Budějovice CZE 3 18
82. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 18
86. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
86. Lucie Malenová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
86. Natálie Nováková Fight Club České Budějovice CZE 1 16
86. Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
86. Amálie Suchánková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 16
86. Evelina Vatlavicová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 16
92. Kristýna Bárová GRYF z.s. CZE 1 2 14
92. Anna Jansová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 14
92. Sophie Reková Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 14
95. Jana Fialová Karate Klub Kyjov CZE 1 1 13
96. Žaneta Bělecká KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 12
96. Kristýna Čerklová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
96. Anna Harries GRYF z.s. CZE 1 12
96. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 12
96. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 1 12

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů