KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 6 3 3 2 292
2. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 3 5 1 262
3. Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 6 3 2 260
4. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 7 1 2 236
5. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 5 1 2 196
6. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 3 3 1 184
6. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 2 4 2 1 184
8. Tereza Miková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 2 1 1 174
9. Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE 3 1 5 1 168
9. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 168
11. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 3 156
12. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 1 148
13. Marie Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 4 3 144
13. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 144
15. Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 108
15. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 4 108
17. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 1 4 3 86
17. Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 3 2 86
17. Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 86
20. Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 84
20. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 3 84
20. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 3 2 84
20. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
24. Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 82
25. Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 3 72
26. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 1 70
27. Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 2 68
28. Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 2 64
28. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 64
30. Lucie Štroblová TJ Karate České Budějovice CZE 1 60
31. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 56
32. Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 52
33. Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE 1 2 2 50
34. Beata Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 48
35. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 46
35. Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 46
37. Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 44
38. Alice Anderlová Warriors Karate CZE 1 40
38. Kateřina Dostálová Karate Klub Kyjov CZE 1 1 40
38. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 40
38. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 40
42. Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 38
43. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
43. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 36
45. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 32
45. Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 1 3 32
47. Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 28
48. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 26
49. Sofie Kubínová HPZ Karate CZE 1 24
49. Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE 1 24

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů