KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 5 3 3 2 268
2. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 2 4 216
3. Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE 4 3 2 212
4. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 5 1 1 176
5. Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 168
6. Tereza Miková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 2 1 164
6. Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 4 1 2 164
8. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 2 2 3 3 156
9. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 1 148
10. Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE 3 1 3 1 144
10. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 2 3 2 1 144
10. Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 144
13. postup Emma Kutláková Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 2 1 132
14. pokles Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 1 3 3 1 124
15. pokles Hana Batystová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 108
15. pokles Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 4 108
17. postup Klaudia Kašík TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 96
18. pokles Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 1 4 3 86
18. pokles Nela Krajčovičová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 3 2 86
18. pokles Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 86
21. pokles Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 2 3 84
21. pokles Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
23. pokles Anna Franková Fight Club České Budějovice CZE 3 72
23. pokles Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 4 72
25. pokles Nela Rajtrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 2 68
26. pokles Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 1 64
27. pokles Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 56
28. pokles Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 1 54
29. pokles Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 2 52
29. postup Nikola Pracnová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 52
31. pokles Milena Gregorcová Red Dragon Team CZE 1 2 2 50
32. pokles Beáta Beerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 48
33. pokles Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 46
34. pokles Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 44
35. pokles Kateřina Dostálová Karate Klub Kyjov CZE 1 1 40
36. pokles Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 38
37. pokles Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
37. pokles Markéta Klewarová Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 36
37. pokles Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 36
40. postup Lenka Kundrátová Fight Club České Budějovice CZE 2 1 34
41. postup Nela Červená SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 32
41. pokles Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 32
41. pokles Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE 1 3 32
44. pokles Ella Kittnerová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 30
45. pokles Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 26
46. pokles Sylva Havlíčková KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 24
46. pokles Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 24
46. pokles Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
46. pokles Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 24
50. postup Eliška Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 23

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů