KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
101. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 24
101. Natálie Pichlová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 24
101. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 24
101. Elena Wircińská Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
101. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 24
56. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 20
56. Eva Šmejkalová TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
58. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 1 19
59. Klaudie Pexová Fight Club České Budějovice CZE 4 18
60. Diana Fantová GRYF z.s. CZE 2 16
60. Klaudia Kašik Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
60. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 16
60. Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
60. Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 2 16
60. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
66. Eliška Niemczyková Karate DDM Český Těšín CZE 1 1 14
67. Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE 1 1 12
67. Denisa Kaunerová Vakado Kutná Hora CZE 1 12
67. Valerie Anna Kuncová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
67. Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 12
67. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
67. Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE 2 12
73. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 10
74. Dominika Suchá TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
75. Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
75. Ella Grofová Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 8
75. Nela Jeřábková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
75. Kateřina Kučerová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
75. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
75. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
75. Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
75. Eliška Štěpánková Fight Club České Budějovice CZE 2 8
83. Lucie Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
83. Eliška Malá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
83. Adéla Thérová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
86. Terezie Bartošová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 4
86. Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE 1 4
86. Veronika Kovaříková SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 4
86. Emma Kutláková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
86. Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 4
86. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
86. Veronika Svátková Sokol Nymburk CZE 1 4
86. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
86. Klára Tomanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4
86. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 1 4
96. Noel Jelenová SKK Budo Havířov CZE 1 3
96. Tereza Kulhánková SKK Budo Havířov CZE 1 3
98. Natálie Bohmová Champions Team CZE 1 2
98. Adéla Marková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
98. Eva Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů