KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 48
2. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 1 40
3. David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 32
4. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
4. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
4. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
4. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
4. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
4. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
10. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 22
11. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 18
12. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
12. Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 1 16
12. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 16
12. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
12. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 16
12. postup Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 16
12. pokles Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 16
19. David Novák Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 14
20. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
21. Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
21. Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
21. Matouš Demko Red Dragon Team CZE 1 8
21. Jakub Hlach TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
21. Ondřej Koriťák SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
21. Václav Lugert Champions team z.s. CZE 1 8
21. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
21. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
21. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 8
21. David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
21. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
21. Michal Sikora Baník Karviná CZE 1 8
21. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
21. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
21. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
36. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
36. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
38. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 4
38. postup Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
38. pokles Patrik Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
38. Břetislav Hrdlička Narama Plzeň CZE 1 4
38. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
38. David Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
38. David Jirouš Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
38. Václav Mai Karate Horažďovice CZE 1 4
38. Tomáš Nosákovec TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
38. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
38. Jiří Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
38. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 4
38. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů