KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 48
2. David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 32
3. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
3. Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
3. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 24
3. David Klewar Česká republika CZE 1 24
3. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
3. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 24
9. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 22
10. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 18
11. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
11. Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 1 16
11. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 16
11. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 16
11. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
11. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 16
11. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 16
18. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 14
19. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
20. Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
20. Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
20. Matouš Demko Red Dragon Team CZE 1 8
20. Ondřej Koriťák SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
20. Václav Lugert Champions team - Chodov CZE 1 8
20. Matyáš Malý Česká republika CZE 1 8
20. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
20. Dan Pelánek SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 8
20. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
20. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
20. Michal Sikora Baník Karviná CZE 1 8
20. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
20. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
33. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
33. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
35. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 4
35. Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
35. Patrik Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
35. Břetislav Hrdlička Narama Plzeň CZE 1 4
35. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
35. Václav Mai Karate Horažďovice CZE 1 4
35. Tomáš Nosákovec TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
35. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
35. Jiří Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
35. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 1 4
35. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 4
35. Alex Šeffer SKK Budo Havířov CZE 1 4
35. Jan Tůma KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
35. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
49. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3
49. Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE 1 3

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů