KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
79. postup David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2
79. postup Josef Koskuba SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
79. postup Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE 1 2
79. postup Tomáš Kučera SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
79. postup Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
79. postup Filip Macek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
79. postup Matěj Malčík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
79. postup Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
79. pokles Lukáš Musil SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2
79. pokles Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
79. pokles Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
79. pokles Ladislav Novák Sokol Nymburk CZE 1 2
79. pokles Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
79. pokles Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
79. pokles Jan Růžička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2
79. pokles Matyáš Řačák L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
79. pokles Petr Severa SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2
79. pokles David Smudek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
79. pokles Aleš Ševčík Karate klub Odry, z.s. CZE 1 2
79. pokles Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 2
79. pokles Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
79. pokles Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
79. pokles David Vyroubal SK Karate Olomouc z.s. CZE 2
224. pokles Jan Běle SKP karate Písek CZE 1
224. postup Tobiáš Bubeník Karate Klub Kyjov CZE 1
224. pokles Jan Čačaný SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1
224. pokles Vít Frieser GRYF z.s. CZE 1
224. pokles Adrian Grella SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1
224. postup Jan Hájek Karate Klub Kyjov CZE 1
224. postup Gia-Minh Hoang TJ Karate České Budějovice CZE 1
224. pokles Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1
224. pokles Miroslav Kendík SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1
224. pokles Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
224. pokles Jiří Koudelka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1
224. pokles Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1
224. postup Lukáš Macháček Karate Klub Kyjov CZE 1
224. postup Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 1
224. pokles Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE 1
224. pokles Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1
224. postup Štěpán Stehlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
224. pokles Kristián Sysel TJ Karate České Budějovice CZE 1
224. pokles Matěj Vacek-Veselý KODOKAI BRNO z.s. CZE 1
224. pokles Marek Vyskočil GRYF z.s. CZE 1

Stránka: 5/5
1 |  2 |  3 |  4 | 5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů