KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
65. Tereza Sibřinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3
65. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3
65. postup Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3
65. pokles Laura Válková TJ Karate České Budějovice CZE 3
65. Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3
206. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
206. Yevgeniia Bulygina SK Trial CZE 1 2
206. Sára Burianová TJ Karate České Budějovice CZE 2
206. Aneta Cimbotová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
206. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
206. Sofie Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 2
206. Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
206. Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
206. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
206. Zuzana Halmová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
206. Sofie Havlová TJ Karate České Budějovice CZE 2
206. Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
206. Tereza Chroustová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
206. Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE 2
206. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2
206. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
206. Sylvie Kochanina SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
206. Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
206. Markéta Kundrátová Karate Klub Chodov CZE 2
206. Lucie Latová Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 2
206. Romana Linhartová Karate Klub Fudoshin CZE 1 2
206. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
206. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
206. Aneta Nečasová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2
206. Zuzana Němcová Fight Club České Budějovice CZE 2
206. Jana-monika Neumanová Fight Club České Budějovice CZE 2
206. Soňa-pavlína Pfeifrová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
206. Klára Pilařová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
206. Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2
206. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 2
206. Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 2
206. Valérie Řačáková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
206. Sára Sněhotová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 2
206. Klára Suchá SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
206. Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2
206. Veronika Šťastná KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
206. Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE 1 2
206. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 2
206. Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE 1 2
206. Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
206. Diana Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
206. Jana Winiarská Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
206. Daniela Woffová Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 2
249. Kateřina Bartůňková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
249. Aneta Barvová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2023
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů