KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
65. Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
65. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3
65. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 3
65. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
65. Ester Nováková TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 3
65. Lucie Povišerová TJ Karate České Budějovice CZE 3
65. Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3
65. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3
65. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3
65. Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3
161. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
161. Yevgeniia Bulygina SK Trial CZE 1 2
161. Aneta Cimbotová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
161. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
161. Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
161. Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
161. Amálie Haková Česká republika CZE 1 2
161. Zuzana Halmová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
161. Sofie Havlová TJ Karate České Budějovice CZE 2
161. Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
161. Tereza Chroustová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
161. Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE 2
161. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2
161. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
161. Iva Klvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2
161. Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
161. Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
161. Markéta Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE 2
161. Romana Linhartová Karate Klub Fudoshin CZE 1 2
161. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
161. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
161. Aneta Nečasová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2
161. Klára Pilařová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
161. Natálie Pokorná Sport Relax CZE 2
161. Nela Rosvaldová Česká republika CZE 1 2
161. Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 2
161. Valérie Řačáková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
161. Sára Sněhotová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 2
161. Klára Suchá SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
161. Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2
161. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
161. Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE 1 2
161. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 2
161. Kristýna Vašíčková Champions team - Chodov CZE 1 2
161. Kristýna Vojtěchová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
161. Jana Winiarská Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
197. Aneta Barvová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
197. Kristýna Čermáková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1
197. Eliška Dostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate CZE 1
197. Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE 1

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů