KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
94. Anna Pawerová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
94. Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
94. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
94. Helena Přechová Sport Úvaly CZE 1 4
94. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
94. Helena Svatková Sokol Nymburk CZE 1 4
94. Kateřina Štecová Champions Team CZE 1 4
94. Eva Švubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
94. Zuzana Tekely Champions Team CZE 1 4
94. Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 4
94. Nela Vašková Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 4
94. Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
94. Karolína Voženílková Red Dragon Team CZE 1 4
164. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
164. Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3
164. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
164. Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
164. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3
164. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 3
164. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
164. Tereza Válková SK Karate Olomouc CZE 1 3
172. Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
172. Tereza Bialková TJ Fulnek CZE 1 2
172. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
172. Simona Brychtová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2
172. Yevgeniia Bulygina SK Trial CZE 1 2
172. Aneta Cimbotová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
172. Petra Doležalová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
172. Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 2
172. Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
172. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
172. Kateřina Heřmanová SKBU Hostivař CZE 1 2
172. Anna Hošáková SKC Sokol Vamberk CZE 1 2
172. Tereza Chroustová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
172. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2
172. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
172. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
172. Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
172. Romana Linhartová Karate Klub Fudoshin CZE 1 2
172. Anna Lišková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
172. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
172. Elen Menčíková SK Karate Olomouc CZE 1 2
172. Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
172. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 2
172. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2
172. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
172. Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
172. Sára Sněhotová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 2
172. Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
172. Klára Suchá SPORT UNION, z. s. CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů