KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
120. Eliška Vilímková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 4
120. Karolína Voženílková Red Dragon Team CZE 1 4
120. Elena Wircinska Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
154. Diana Fantová GRYF z.s. CZE 1 3
154. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
154. Nicol Hanvaldová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3
154. Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE 1 3
154. Anna Kubínová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 3
154. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
154. Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
154. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3
154. Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 3
154. Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
154. Ester Nováková TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 3
154. Lucie Povišerová TJ Karate České Budějovice CZE 3
154. Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3
154. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3
154. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3
154. Johana Weberová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3
170. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
170. Yevgeniia Bulygina SK Trial CZE 1 2
170. Aneta Cimbotová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
170. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
170. Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
170. Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
170. Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
170. Zuzana Halmová L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
170. Sofie Havlová TJ Karate České Budějovice CZE 2
170. Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
170. Tereza Chroustová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
170. Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE 2
170. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2
170. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
170. Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
170. Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
170. Markéta Kundrátová Karate Klub Kyjov CZE 2
170. Romana Linhartová Karate Klub Fudoshin CZE 1 2
170. Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
170. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
170. Aneta Nečasová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2
170. Klára Pilařová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
170. Natálie Pokorná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2
170. Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 2
170. Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 2
170. Valérie Řačáková L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
170. Sára Sněhotová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 2
170. Klára Suchá SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
170. Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2
170. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
170. Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů