KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
94. postup Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 4
94. pokles Anežka Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
94. pokles Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
94. pokles Anna Pawerová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
94. pokles Nikola Pešádiková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
94. pokles Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
94. pokles Helena Přechová Sport Úvaly CZE 1 4
94. pokles Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
94. postup Adéla Seifertová PSK Olymp Praha CZE 1 4
94. pokles Helena Svatková Sokol Nymburk CZE 1 4
94. pokles Kateřina Štecová Champions Team CZE 1 4
94. pokles Eva Švubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 4
94. pokles Zuzana Tekely Champions Team CZE 1 4
94. pokles Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 4
94. pokles Nela Vašková Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 4
94. pokles Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
94. pokles Karolína Voženílková Red Dragon Team CZE 1 4
168. pokles Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
168. pokles Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3
168. pokles Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
168. pokles Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
168. pokles Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3
168. pokles Veronika Marková ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 3
168. pokles Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
168. pokles Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3
176. pokles Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
176. pokles Tereza Bialková TJ Fulnek CZE 1 2
176. pokles Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
176. pokles Simona Brychtová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2
176. pokles Yevgeniia Bulygina SK Trial CZE 1 2
176. pokles Aneta Cimbotová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
176. pokles Petra Doležalová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
176. pokles Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 2
176. pokles Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
176. pokles Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
176. pokles Kateřina Heřmanová SKBU Hostivař CZE 1 2
176. pokles Anna Hošáková SKC Sokol Vamberk CZE 1 2
176. pokles Tereza Chroustová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
176. pokles Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2
176. pokles Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
176. pokles Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
176. pokles Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
176. pokles Romana Linhartová Karate Klub Fudoshin CZE 1 2
176. pokles Anna Lišková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
176. pokles Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
176. pokles Adéla Mládková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
176. pokles Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 1 2
176. pokles Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2
176. pokles Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
176. pokles Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: SKIF Prague Open 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů