KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Petr Němeček KESL RYU Shotokan z.s. CZE 9 4 5 3 524
2. Karel Kesl KESL RYU Shotokan z.s. CZE 6 4 5 452
3. Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 6 2 4 5 316
4. Viktor Ploch KK Litvínov CZE 4 1 4 260
5. Václav Plecer st. TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 4 1 1 201
6. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 7 1 1 180
7. Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE 1 3 3 2 160
8. Oldřich Lžičař Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 7 140
9. Martin Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 3 128
10. Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE 1 1 4 116
11. Martin Hermann TJ karate Nové Hrady CZE 2 2 1 1 110
12. Roman Kotěra KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 1 1 100
13. Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE 1 1 1 84
14. Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 4 1 76
14. Josef Polák st. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 76
16. Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE 1 1 2 68
17. Michal Kyncl Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 1 64
18. Antonín Brožíček Sport Úvaly CZE 1 1 1 56
18. Milan Chroustovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 1 3 56
20. Miloslav Kabeš Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 48
21. Radek Frühauf KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 40
21. Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 40
21. Jan Přibyl st. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 40
21. Martin Sláma KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 40
21. Marek Šír SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 40
26. Kamil Al Otri KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 38
26. Michal Vik USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 38
28. Martin Koubek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 36
29. Vít Štencel NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 32
29. Miroslav Volek Vakado Kutná Hora CZE 1 1 32
31. Michal Jirout SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 28
32. Jiří Jirásek Shodokan Sokolov CZE 1 24
33. Daniel Hála Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 20
33. Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE 1 1 20
33. Marek Smejkal Karate Velké Meziříčí CZE 2 20
36. Elemir Kubíni Masada Praha CZE 1 16
36. Jaroslav Peřina KASR ŽAMBERK CZE 1 16
38. Karel Černovský Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
38. Luděk Šíma KK Litvínov CZE 1 12
40. Jan Borgula KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 10
41. Jan Bartoš TJ Karate Praha CZE 1 8
41. Roman Hák USK Slavia Liberec CZE 1 8
41. Pavel Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
41. Petr Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
41. Josef Mišák Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
41. Vladimír Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 8
41. Mark Oram KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
41. Petr Pazderka TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
41. Josef Pekarovič KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
41. Petr Plaček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Generali Cup 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů