KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
16. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
52. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 14
52. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 2 14
54. Jakub Šlachta SKK Budo Havířov CZE 1 3 13
55. Richard Čech Ippon KK Rakovník CZE 2 12
55. Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
55. Jan Kostrhon Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 1 12
55. Marek Kroupa Sport Relax CZE 1 12
55. Vojtěch Satrapa KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 12
55. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
61. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
61. Matěj Fiedler Ned Hockey Nymburk CZE 1 8
61. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
61. Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE 1 8
61. Jaromír Kerda KC Podbořany CZE 1 1 8
61. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
61. Tomáš Ledvina Glaverbel Teplice CZE 1 8
61. Jiří Mašín Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 8
61. Ondřej Nejezchleb KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 8
61. Matěj Pražák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
71. Viktor Čermák TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 6
71. Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 6
71. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 6
71. David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 6
75. Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 5
75. Tomáš Choc Karate Klub Klatovy CZE 1 5
77. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 1 4
77. Lukáš Bernát KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
77. Tomáš Doleček SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
77. Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
77. Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
77. Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
77. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 4
77. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
77. Miroslav Novák Karate Klub Chodov CZE 1 4
77. Daniel Prášek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
77. Daniel Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
77. Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
77. Václav Šebek SK Predátor Praha CZE 1 4
77. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 4
77. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 4
77. Jiří Zvěřina Sokol Nymburk CZE 1 4
93. David Chyba SKK Budo Havířov CZE 1 3
93. Michal Mourek Budó škola KK Písek CZE 1 3
95. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 2
95. Jakub Foltýn Karate Klub Kadaň CZE 1 2
95. Lukáš Lušovský Kusengo Nový Jičín CZE 1 2
95. Lukáš Soudný CZE 1 2
95. Michael Weinbrenner L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2

Stránka: 2/2
1 | 2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů