KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
104. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 8
104. Kristýna Petrů KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
104. Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
104. Klára Pospíšilová SK Trial CZE 2 8
104. Eliška Potočníková TJ KARATE Praha CZE 1 8
104. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
104. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 8
104. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
104. Daniela Sárazová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
104. Kalina Slavova Karate Vision Praha CZE 1 8
104. Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
104. Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 8
104. Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
104. Tereza Vašíčková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 8
104. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
104. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
167. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 7
167. Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 7
167. Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 7
167. Lucie Paterová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 7
167. Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 7
167. Petra Vaisová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 7
173. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
173. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 6
173. Magdalena Janečková TJ KARATE Praha CZE 1 6
173. Andrea Malá Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
173. Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 6
178. Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE 1 5
178. Dominika Prokopcová MASADA Praha CZE 1 1 5
180. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
180. Antonie Brožová SK Trial CZE 1 4
180. Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
180. Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 4
180. Martina Dobrá KC MABU-DO Olomouc CZE 1 4
180. Ester Doláková Atara Ostrava CZE 1 4
180. Klára Kosová Vakado Kutná Hora CZE 1 4
180. Martina Košíková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
180. Eva Křížová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
180. Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 4
180. Tereza Martincová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
180. Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 4
180. Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 4
180. Martina Plešingerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
180. Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
180. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4
180. Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
180. Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 4
180. Kamila Tahadlová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
180. Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE 4
180. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů