KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
177. Michaela Kalinová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 7
152. Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
152. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 6
152. Andrea Malá Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
152. Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 6
156. Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE 1 5
156. Dominika Prokopcová Masada Praha CZE 1 1 5
158. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
158. Antonie Brožová SK Trial CZE 1 4
158. Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
158. Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 4
158. Martina Dobrá KC MABU-DO Olomouc CZE 1 4
158. Ester Doláková Atara Ostrava CZE 1 4
158. Klára Kosová Vakado Kutná Hora CZE 1 4
158. Martina Košíková Sport Relax CZE 1 4
158. Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
158. Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 4
158. Tereza Martincová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
158. Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 4
158. Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 4
158. Martina Plešingerová Sport Relax CZE 1 4
158. Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
158. Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4
158. Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
158. Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
158. Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 4
158. Kamila Tahadlová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
158. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4
158. Štěpánka Vojtášová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
158. Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
158. Hana Zemanová Sokol karate Tišnov CZE 4 4
182. Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
182. Kristýna Flanderová Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 3
182. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3
182. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
182. Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
182. Petra Pragerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
182. Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3
189. Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
189. Eliška Dobrozemská Atara Ostrava CZE 1 2
189. Renáta Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2
189. Barbora Jůzová Sokol karate Tišnov CZE 1 2
189. Karin Košíková Sport Relax CZE 1 2
189. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2
189. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2
189. Hana Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2
189. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
189. Kristýna Soukupová CZE 1 2
189. Markéta Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2
189. Anna Šťastná Sport Relax CZE 1 2

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů