KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
63. postup Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE 1 6
63. postup Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
63. pokles Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
63. pokles Andrea Malá Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
63. pokles Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 2 6
63. pokles Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 6
63. pokles Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
63. pokles Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 6
159. pokles Sára Ješetová SHOBU Academy CZE 1 5
159. pokles Dominika Prokopcová Masada Praha CZE 1 1 5
161. pokles Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
161. pokles Antonie Brožová SK Trial CZE 1 4
161. pokles Karolína Čarková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
161. pokles Kateřina Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 4
161. pokles Martina Dobrá KC MABU-DO Olomouc CZE 1 4
161. pokles Ester Doláková Atara Ostrava CZE 1 4
161. pokles Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
161. pokles Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
161. pokles Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
161. pokles Irena Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
161. pokles Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 4
161. pokles Tereza Martincová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
161. pokles Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 4
161. pokles Hana Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 4
161. pokles Martina Plešingerová Sport Relax CZE 1 4
161. pokles Sandra Procházková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
161. pokles Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4
161. pokles Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 4
161. pokles Kamila Tahadlová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
161. pokles Štěpánka Vojtášová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4
161. pokles Hana Zemanová Sokol Tišnov CZE 4 4
182. pokles Barbora Čihulová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
182. pokles Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 3
182. pokles Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
182. pokles Petra Pragerová Karate Vision Praha CZE 1 3
186. pokles Eliška Dobrozemská Atara Ostrava CZE 1 2
186. pokles Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
186. pokles Renáta Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2
186. pokles Barbora Jůzová Sokol Tišnov CZE 1 2
186. pokles Karin Košíková Sport Relax CZE 1 2
186. pokles Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2
186. pokles Kristýna Soukupová CZE 1 2
186. pokles Anna Šťastná Sport Relax CZE 1 2
186. pokles Jana Tošnarová KC Dragons Rosice CZE 1 2
186. pokles Jana Tvrzská CZE 1 2
186. pokles Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
197. pokles Veronika Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 1

Stránka: 4/4
1 |  2 |  3 | 4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů