KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
185. Tereza Maštalýřová Karate Vision Praha CZE 1 16
185. Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 2 16
185. Jaroslava Přibylová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
185. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 1 16
185. Nikola Šímová GRYF z.s. CZE 1 16
185. Veronika Škodová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 2 16
185. Tereza Válková SK Karate Olomouc CZE 1 16
108. Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 14
108. Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE 1 1 14
108. Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 14
108. Martina Košíková Sport Relax CZE 2 14
108. Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
108. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 14
108. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 14
115. Jana Doubková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 12
115. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
115. Pavlína Fuxová Masada Praha CZE 1 12
115. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 2 12
115. Veronika Kašparová Sport Relax CZE 1 12
115. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 12
115. Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 12
115. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 12
115. Natálie Pecková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
115. Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
115. Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
115. Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 12
115. Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 1 2 12
115. Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE 1 12
129. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 2 10
129. Michaela Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 10
131. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 8
131. Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
131. Dominika Fialová Sokol karate Tišnov CZE 1 8
131. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
131. Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
131. Iva Holomková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 8
131. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
131. Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE 2 8
131. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
131. Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
131. Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
131. Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE 1 8
131. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
131. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
131. Lenka Krojidlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
131. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
131. Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE 1 8
131. Tereza Maštalířová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
131. Aneta Mauri SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
131. Kristýna Petrů KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů