KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
113. Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 16
113. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 16
103. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 15
104. Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE 1 1 14
104. Nikola Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 1 14
104. Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
107. Jana Doubková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 12
107. Pavlína Fuxová Masada Praha CZE 1 12
107. Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 12
107. Veronika Kašparová Sport Relax CZE 1 12
107. Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 12
107. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 12
107. Natálie Pecková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
107. Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 1 2 12
107. Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE 1 12
116. Dorota Blechová SHOBU Academy CZE 2 10
116. Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 10
116. Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 10
116. Michaela Kimmelová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 10
120. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 9
120. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 9
120. Aneta Zárubová TJ KARATE Praha CZE 1 1 9
123. Dominika Fialová Sokol karate Tišnov CZE 1 8
123. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
123. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
123. Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE 2 8
123. Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
123. Klára Kovářová Karate Silesia Opava CZE 1 8
123. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
123. Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
123. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
123. Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE 1 8
123. Tereza Maštalířová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
123. Lucie Náhlovská Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 8
123. Kristýna Petrů KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
123. Kateřina Poláková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
123. Klára Pospíšilová SK Trial CZE 2 8
123. Eliška Potočníková TJ KARATE Praha CZE 1 8
123. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
123. Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 8
123. Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
123. Kalina Slavova Karate Vision Praha CZE 1 8
123. Hana Straková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
123. Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 8
123. Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
123. Tereza Vašíčková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 8
123. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
123. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
149. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 7
149. Barbora Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 7

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů