KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
135. Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE 1 3 1 45
52. Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 3 44
52. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 3 44
52. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 2 3 44
52. Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 44
52. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 44
57. Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 4 42
57. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 1 3 42
57. Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE 3 42
60. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 5 1 40
60. Nela Pelánková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 3 40
60. Karolína Stillerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 40
63. Zuzana Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 4 1 39
64. Věra Nguyenová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 1 38
65. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 32
66. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 30
67. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 29
68. Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 28
68. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 28
70. Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 27
71. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 3 1 1 26
72. Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 4 25
73. Jana Bělohlavová Sport Relax CZE 1 1 2 24
73. Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 24
73. Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE 1 1 24
73. Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 1 24
73. Monika Sedláčková KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 2 24
78. Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 3 23
79. Veronika Hrůzová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 22
79. Alžběta Chovancová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 22
81. Kristýna Tesařová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 21
82. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 20
82. Jana Horáková Shotokan Karate Mělník CZE 2 1 2 20
82. Barbora Kočtářová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 20
82. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 20
82. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 20
87. Květa Klementová KC Podbořany CZE 1 3 1 19
88. Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 18
89. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 17
89. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 1 17
91. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 16
91. Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE 1 16
91. Karolína Králová Sokol Nymburk CZE 2 16
91. Tereza Maštalýřová Karate Vision Praha CZE 1 16
91. Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 2 16
91. Linda Spanilá Karate Vision Praha CZE 1 1 16
91. Nikola Šímová GRYF z.s. CZE 1 16
91. Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 2 16
91. Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 16
100. Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE 1 1 14

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů