KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Iryna Zaretska Ukrajina UKR 2 1 950
2. Lucie Ignace Francie FRA 1 1 1 700
3. Laura Pradelli Federation Francophone BEL 1 1 625
4. Giana Mohamed Farouk Lotfy Egypt EGY 1 600
5. Sanja Cvrkota Srbsko SRB 1 1 500
6. Alizee Agier Francie FRA 1 400
6. Ayami Moriguchi Japonsko JPN 1 400
6. Elena Quirici Švýcarsko SUI 1 1 400
9. Alisa Buchinger Rakousko AUT 1 300
9. Ana Maite Diepa Gonzalez Španělsko ESP 1 300
9. Miroslava Kopúňová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK 1 1 300
9. Anna Miggou Německo GER 1 300
9. Jovana Prekovic Srbsko SRB 2 300
9. Aylin Yilmaz Turecko TUR 1 300
15. Kati Florjančić Slovinsko SLO 1 200
15. Alice Goudie Anglie ENG 1 200
15. Miya Leeta Holley USA USA 1 200
15. Karen Jimenez Gomez Španělsko ESP 1 200
15. Haya Jumaa Kanada CAN 1 200
15. Kate Karwacinski Anglie ENG 2 200
15. Ivette Martinez Villafana Mexiko MEX 1 200
15. Nina Radjenovic Karatedo Lyss-Aarberg SUI 1 200
15. Aleksandra Stubleva Bulharsko BUL 1 200
15. Shiho Tokai Japonsko JPN 1 200
25. Delfina Tadić Bosna a Hercegovina BIH 1 1 150
26. Tjaša Ristić Slovinsko SLO 1 1 125
27. Gitte H. Brünstad Team Viking Norway NOR 1 100
27. Kamille Desjardins Kanada CAN 1 100
27. Elena Fernandez Španělsko ESP 1 100
27. Aida Fisic Bosna a Hercegovina BIH 1 100
27. Ana Fonseca Portugalsko POR 2 100
27. Marion Franzosi Ippon Karaté Club Tivoli Genève SUI 1 100
27. Renáta Vivien Györiványi Maďarsko HUN 1 100
27. Lizzy Klappe Nizozemsko NED 1 100
27. Marina Monk Nový Zéland NZL 1 100
27. Federica Riccardi Itálie ITA 1 100
27. Sabrina Rodrigues Brazílie BRA 1 100
38. Kitty Krassóvári Wado SE HUN 1 1 80
39. Indah Mogia Angkat Indonésie INA 1 50
39. Marina Barac Chorvatsko CRO 1 50
39. Lea Bečirovič Chorvatsko CRO 1 50
39. Martina Caruso Itálie ITA 1 50
39. Julija Gavrilova Lotyšsko LAT 1 50
39. Aikaterini Kallimageirou Řecko GRE 1 50
39. Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK 1 50
39. Jessica Paola Padilla Garcia Mexiko MEX 1 50
39. Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT 1 50
39. Daniella Rothmann Ishoj Karate DEN 1 50
39. Dafni Stoltidou Řecko GRE 1 50
39. Marija Sušac KK RI CRO 1 50

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů