KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 8 1 4 1 1 429
2. Petra Vávrová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 9 1 1 1 1 343
3. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 12 1 2 2 321
4. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 6 1 1 1 1 287
5. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 3 4 10 1 234
6. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 5 3 1 228
7. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 3 2 2 204
8. Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 4 3 172
9. Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 150
10. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 3 1 141
11. Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 6 1 130
12. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 2 120
13. Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE 2 4 116
13. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 2 1 116
15. Kristína Bosáková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 1 104
15. Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 2 104
17. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 2 1 98
18. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 4 92
18. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 1 1 92
20. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 1 88
20. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 3 88
22. Diana Rešková TJ Karate Praha CZE 1 3 2 84
23. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 82
24. Jana Knoblochová USK Slavia Liberec CZE 1 2 1 80
25. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 1 77
26. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 3 72
26. Andrea Lochschmidtová Champions Team CZE 2 1 1 72
28. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 1 1 1 68
29. Šárka Kučerová Karate Polička CZE 1 2 1 1 56
30. Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 1 52
31. postup Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 48
32. pokles Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 1 45
33. pokles Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 1 40
34. pokles Laura Humlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 36
34. postup Bianka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
34. pokles Viktorie Taušová GRYF z.s. CZE 1 36
37. pokles Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 32
37. pokles Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 32
39. pokles Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 28
40. pokles Aneta Mauri SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 24
40. pokles Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 3 1 24
40. pokles Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 24
40. pokles Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 1 24
40. pokles Petra Skalníková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 24
40. pokles Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 24
40. postup Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
40. pokles Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE 1 1 1 24
48. pokles Barbora Farkasová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 22
49. pokles Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 20
49. pokles Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 1 20

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů