KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 8 1 4 1 1 429
2. Petra Vávrová SK Kamiwaza karate CZE 9 1 1 1 1 343
3. Nikola Krátká KCK Team CZE 12 1 2 2 321
4. Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE 3 4 10 1 234
5. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 5 3 1 228
6. Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE 3 2 2 204
7. Klára Halodová Karate České Budějovice CZE 4 1 1 1 183
8. Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 3 4 3 172
9. Jana Králíková Karate České Budějovice CZE 2 3 1 150
10. Lucie Výprachtická KCK Team CZE 5 6 1 130
11. Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 1 2 120
12. Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE 2 4 116
12. Erika Mačátová KCK Team CZE 3 2 1 116
14. Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 2 104
15. Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 1 4 92
15. Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 1 1 92
17. Nikola Kosinová KK Lichnice CZE 2 1 1 88
17. Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE 1 2 3 88
19. Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 1 84
19. Diana Rešková TJ Karate Praha CZE 1 3 2 84
21. Aneta Růžičková Karate České Budějovice CZE 2 1 82
22. Jana Knoblochová Slavia TU Liberec CZE 1 2 1 80
23. Viktorie Bischofová KK Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 1 77
24. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE 2 1 3 72
24. Andrea Lochschmidtová Champions Team CZE 2 1 1 72
26. Elena Lipčáková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 3 1 1 1 68
27. Šárka Kučerová Karate Polička CZE 1 2 1 1 56
28. Petra Pavelková KK Jeseník CZE 2 1 1 52
29. Kristína Bosáková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 1 48
30. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE 1 3 1 45
31. Gabriela Krátká KCK Team CZE 5 1 40
32. Viktorie Taušová GRYF Liberec CZE 1 36
33. Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 32
34. Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE 2 1 28
35. Blanka Machová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
35. Aneta Mauri SKBU Trutnov CZE 1 24
35. Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 3 1 24
35. Anna Rotterová KK Jeseník CZE 1 24
35. Kristýna Řeháková Red Dragon Team CZE 1 24
35. Petra Skalníková Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 3 24
35. Barbora Zakouřilová TJ Slavoj Hloubětín CZE 1 1 1 24
42. Barbora Farkasová KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 22
43. Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE 1 2 20
43. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 1 20
43. Kateřina Střímelská Karate Klub Chodov CZE 1 1 20
43. Hana Ulíková Sport Relax CZE 1 1 20
43. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
48. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 1 18
49. Radka Dejdarová Spartak Hradec Králové CZE 1 16
49. Martina Dobrá KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů