KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
46. Barbora Farkasová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
46. Erika Hubková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 12
46. Claudia Matejková Karate Vision Praha CZE 1 12
46. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
46. Gabriela Vávrová Schick Ryu Praha CZE 1 1 12
46. Barbora Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
107. Eliška Bělicová KARATE Havířov CZE 1 1 10
107. Eliška Gubíková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 10
107. Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 10
110. Laura Pohanková TJ Karate České Budějovice CZE 2 9
110. Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 9
112. Michaela Budajová Champions team z.s. CZE 1 8
112. Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
112. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
112. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
112. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
112. Kateřina Kubešová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
112. Andrea Lochschmidtová Champions team z.s. CZE 1 8
112. Eva Radová Karate Horažďovice CZE 1 8
112. Lucie Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
112. Lenka Skalíková SKK Budo Havířov CZE 1 8
122. Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE 1 7
123. Nikola Janoušová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 6
123. Monika Krupičková Shotokan karate club Louny CZE 1 6
123. Michaela Šidlová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 6
123. Pavla Šormová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
123. Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 6
123. Hana Štrumfová Karate Polička CZE 2 6
129. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 5
129. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 5
131. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
131. Aljona Drahanová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
131. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
131. Hana Hňoupková Masada Praha CZE 1 4
131. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
131. Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
131. Michaela Šolcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
131. Eliška Trakalová USK Slavia Liberec CZE 1 4
139. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
139. Aneta Zítková SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
141. Jana Bělicová Baník Havířov CZE 1
141. Aneta Doffková SKK Budo Havířov CZE 1
141. Hana Doležalová Fight Club České Budějovice CZE 1
141. Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1
141. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1
141. Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE 1
141. Zuzana Tekely Champions team z.s. CZE 1
141. Tereza Válková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP mládeže 2024 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů