KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Egypt EGY 1 600
1. Andrea Brito Francie FRA 2 600
1. Sohad El Kati Francie FRA 1 600
1. Marah El Sayed Egypt EGY 1 600
1. Eldina Maslo Bosna a Hercegovina BIH 1 2 600
1. Nicol Nógrádi Maďarsko HUN 1 2 600
7. Bettina Plank Rakousko AUT 1 1 500
8. Adriana Ganeva Bulharsko BUL 1 1 400
8. Misaki Oku Japonsko JPN 1 400
8. Sara Yamada Japonsko JPN 1 400
11. Büşra Tosun Turecko TUR 2 1 325
12. Shana Amengle Francie FRA 1 300
12. Damira Bujan Chorvatsko CRO 1 300
14. Stephanie Barre Francie FRA 1 200
14. Viola Lallo Itálie ITA 1 200
14. Ajla Mahmutovic Bosna a Hercegovina BIH 1 200
14. Anastasiia Miastkovska Ukrajina UKR 1 200
14. Genesis Navarrete Venezuela VEN 1 200
14. Marjorie Piacentino Francie FRA 1 200
14. Victoria Piras Federation Francophone BEL 1 200
14. Elena Quirici Švýcarsko SUI 1 200
14. Umay Tokcan Turecko TUR 1 200
14. Jennifer Warling Lucembursko LUX 1 200
24. A. Anton Španělsko ESP 1 100
24. Anastasia Babushkina Rusko RUS 1 100
24. Aryamitra Bake USA USA 1 100
24. Amy Connell Skotsko SCO 1 100
24. Ena Gljiva Bosna a Hercegovina BIH 1 100
24. Yuri Kaneko Japonsko JPN 1 100
24. Yekaterina Khupovets Kazachstán KAZ 1 100
24. Li Lirisman Spordiklubi Budo EST 1 100
24. Eva Nováková Central Slovakia SVK 1 100
24. Monika Pendarovska Makedonie MKD 1 100
24. Johanna Ruprecht Dánsko DEN 1 100
24. Galina Shateeva Rusko RUS 1 100
24. Simona Zaborska Makedonie MKD 1 100
37. Louise Oldeman Choku Gym Zaandam NED 1 1 73
38. Illiana Bartolotta Karate Club Valais SUI 1 50
38. Lenka Földesiová Slovensko SVK 1 50
38. Veronika Halodová Česká republika CZE 1 50
38. Alessandra Hasani Itálie ITA 1 50
38. Graciela Jibaja Ekvádor ECU 1 50
38. Nika Kadzova Rusko RUS 1 50
38. Daria Kalinova Rusko RUS 1 50
38. Tsui-Ping Ku Tchaj-wan TAI 1 50
38. Cintia Mészáros Maďarsko HUN 1 50
38. Jovana Petrov Belgrade K.F. SRB 1 50
38. Jovana Prekovic Srbsko SRB 1 50
38. Marialena Roumelioti Řecko GRE 1 50
38. Sophie Santillo Khalsa Champions GRB 1 50

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů