KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
68. postup Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 1 17
52. postup Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
52. pokles Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 16
52. pokles Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
52. pokles Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 16
52. pokles Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 16
57. pokles Marie Karagyaur Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 13
58. pokles Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE 1 12
58. pokles Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 12
58. pokles Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
58. Anna Salavcová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 12
58. Karolína Stillerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
63. Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE 1 8
63. Adéla Matušková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
63. Klára Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
63. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
63. Daniela Sárazová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
63. Viktorie Taušová GRYF z.s. CZE 1 8
69. Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
70. Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
71. Marie Čadová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
71. Andrea Galová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 3

Stránka: 2/2
1 | 2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů