KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
79. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 4
79. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 4
79. Michal Růžička Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
79. Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE 2 4
79. Martin Slovák Sokol Nymburk CZE 1 4
79. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
79. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 1 4
79. Pavel Vácha KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
79. Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 1 4
79. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
79. Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
79. Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE 1 4
79. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
214. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
214. Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 1 1 3
214. Patrik Joza CZE 1 1 3
214. Tomáš Kozlík SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
214. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3
214. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
214. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 3
214. Roman Nejedlý KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3
214. Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 3
214. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3
214. Ulziiorshikh Sodkherlen KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3
225. Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE 1 2
225. Tomáš Blažek CZE 1 2
225. Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2
225. Jakub Jaroš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
225. David Krejča CZE 1 2
225. Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE 1 2
225. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
225. Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
225. Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
225. Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 1 2
225. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2
225. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
237. Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE 1
237. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1
237. Jakub Fiala KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1
237. Filip Holý Karate Team Bohunice CZE 1 1
237. Jakub Hradský Kobra Kladno CZE 1
237. Jaroslav Chobot KC Podbořany CZE 1 1
237. František Jelen Masada Praha CZE 1 1
237. Michal Kesner SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
237. Lukáš Mareš SK Karate Olomouc z.s. CZE 1
237. Ondřej Michalčík SK Karate Olomouc z.s. CZE 1
237. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1
237. Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1

Stránka: 5/5
1 |  2 |  3 |  4 | 5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů