KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
177. Ondřej Kouba KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
177. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
177. Petr Marvan SKM Bílina CZE 1 4
177. Jan Matěj KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
177. Štěpán Mikulenka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
177. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 1 4
177. Tomáš Ondračka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 4
177. Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
177. Jan Petrů Shotokan Karate Mělník CZE 1 1 4
177. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 4
177. Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE 4
177. Michal Růžička Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
177. Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE 2 4
177. Martin Slovák Sokol Nymburk CZE 1 4
177. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
177. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 1 4
177. Radek Tirala Champions team z.s. CZE 1 4
177. Pavel Vácha KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
177. Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 1 4
177. Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
177. Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE 1 4
177. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
223. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
223. Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 1 1 3
223. Patrik Joza CZE 1 1 3
223. Tomáš Kozlík SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
223. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3
223. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
223. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 3
223. Roman Nejedlý KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3
223. Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3
223. Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 3
223. Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3
223. Ulziiorshikh Sodkherlen KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3
235. Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE 1 2
235. Tomáš Blažek CZE 1 2
235. Adam Hošák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2
235. Jakub Jaroš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
235. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2
235. David Krejča CZE 1 2
235. Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE 1 2
235. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
235. Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
235. Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
235. Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 1 2
235. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2
235. Tomáš Smutný Keiko-ryu Shotokan CZE 2
235. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
249. Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE 1
249. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů