KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
79. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
202. Jasmín Draganovič SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
202. Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 1 1 3
202. Patrik Joza CZE 1 1 3
202. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3
202. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3
202. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
202. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 3
202. Roman Nejedlý Sport Relax CZE 1 3
202. Lukáš Pilát Kobra Kladno CZE 1 3
202. Ulziiorshikh Sodkherlen Sport Relax CZE 1 3
202. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 3
213. Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE 1 2
213. Tomáš Blažek CZE 1 2
213. Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
213. David Krejča CZE 1 2
213. Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE 1 2
213. Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
213. Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
213. Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
213. Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 1 2
213. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
223. Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE 1
223. Jakub Fiala Sport Relax CZE 1
223. Filip Holý Karate Team Bohunice CZE 1 1
223. Jaroslav Chobot KC Podbořany CZE 1 1
223. František Jelen Masada Praha CZE 1 1
223. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1
223. Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1

Stránka: 5/5
1 |  2 |  3 |  4 | 5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů