KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
55. postup Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
55. pokles Jakub Pohrom ŠSK karate Karviná CZE 1 8
55. pokles Václav Schertler Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
55. pokles David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
55. pokles David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
55. pokles David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
157. postup Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 7
157. pokles Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 7
159. pokles Oliver Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
159. pokles Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 6
159. pokles Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 1 6
159. pokles Milan Hájek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 6
159. pokles Michal Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
159. pokles Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE 1 6
159. pokles Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 6
159. pokles Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE 1 1 6
159. pokles Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
159. pokles Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 6
159. pokles Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 6
159. postup Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 6
159. pokles Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 6
159. pokles Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
159. pokles Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE 1 6
159. pokles Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
175. pokles Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 5
175. pokles Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5
175. pokles Jan Thoma GRYF z.s. CZE 1 5
178. pokles Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
178. pokles Michal Batelka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
178. pokles David Beran Glaverbel Teplice CZE 1 4
178. pokles Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 4
178. pokles Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
178. pokles Tomáš Hanzl Tesla Brno CZE 1 4
178. pokles Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
178. pokles Josef Holubovský SK Tommi Praha CZE 1 4
178. pokles Jonáš Kasal USK Slavia Liberec CZE 1 4
178. pokles Ondřej Kouba KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
178. pokles Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
178. pokles Petr Marvan SKM Bílina CZE 1 4
178. pokles Jan Matěj KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
178. pokles Štěpán Mikulenka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
178. pokles Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 1 4
178. pokles Tomáš Ondračka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 4
178. pokles Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
178. pokles Jan Petrů Shotokan Karate Mělník CZE 1 1 4
178. pokles Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 4
178. postup Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 4
178. pokles Michal Růžička Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
178. pokles Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE 2 4
178. pokles Martin Slovák Sokol Nymburk CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů