KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
55. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
55. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
55. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
154. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 7
155. Oliver Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
155. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 6
155. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 1 6
155. Milan Hájek Sport Relax CZE 1 6
155. Michal Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
155. Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE 1 6
155. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 6
155. Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE 1 1 6
155. Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
155. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 6
155. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 6
155. Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 6
155. Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
155. Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE 1 6
155. Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
170. Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 5
170. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5
170. Jan Thoma GRYF z.s. CZE 1 5
173. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
173. Michal Batelka Sport Relax CZE 1 4
173. David Beran Glaverbel Teplice CZE 1 4
173. Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 4
173. Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
173. Tomáš Hanzl Tesla Brno CZE 1 4
173. Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
173. Josef Holubovský SK Tommi Praha CZE 1 4
173. Jonáš Kasal USK Slavia Liberec CZE 1 4
173. Ondřej Kouba Sport Relax CZE 1 4
173. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
173. Petr Marvan SKM Bílina CZE 1 4
173. Jan Matěj KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
173. Štěpán Mikulenka VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
173. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 1 4
173. Tomáš Ondračka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 4
173. Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
173. Jan Petrů Shotokan Karate Mělník CZE 1 1 4
173. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 4
173. Michal Růžička Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
173. Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE 2 4
173. Martin Slovák Sokol Nymburk CZE 1 4
173. Vojtěch Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4
173. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
173. Tomáš Šíma KC Podbořany CZE 1 4
173. Pavel Vácha Sport Relax CZE 1 4
173. Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 1 4
173. Lukáš Vlček Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů