KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
55. Daniel Engler SKM Bílina CZE 1 8
55. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 8
55. Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 8
55. Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE 1 8
55. Jakub Kolek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 8
55. Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 1 8
55. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
55. Daniel Matoušek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
55. Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 8
55. Tomáš Mikolášek KK Kladno CZE 1 8
55. Lukáš Molinek Tesla Brno CZE 1 8
55. Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 1 8
55. Jan Pajkrt SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
55. Jakub Pohrom ŠSK karate Karviná CZE 1 8
55. Václav Schertler Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
55. David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
55. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
55. David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
169. David Foriš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 7
169. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 7
169. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 7
172. Oliver Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
172. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 6
172. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 1 6
172. Milan Hájek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 6
172. Michal Jaroš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 6
172. Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE 1 6
172. Karel Kozák VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 6
172. Zorba Lunix TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 6
172. Daniel Mottl Karate Vision Praha CZE 1 1 6
172. Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
172. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 6
172. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 6
172. Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6
172. Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 6
172. Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE 2 6
172. Radek Tirala Champions team z.s. CZE 1 6
172. Miloš Ulrich Sport Úvaly CZE 1 6
172. Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 6
190. Matyáš Soukup SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2 5
190. Petr Škalda Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5
190. Jan Thoma GRYF z.s. CZE 1 5
193. Tomáš Balko TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
193. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
193. Michal Batelka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
193. David Beran Glaverbel Teplice CZE 1 4
193. Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 4
193. Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
193. Tomáš Hanzl Tesla Brno CZE 1 4
193. Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů