KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
143. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 16
143. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
143. Matěj Zuzánek GRYF z.s. CZE 1 16
104. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 15
105. Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 14
106. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 12
106. Jakub Hertl TJ KARATE Praha CZE 1 1 12
106. Kryštof Ivanka TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 12
106. Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 12
106. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 3 12
106. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
106. Dominik Nechyba Česká republika CZE 1 12
106. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 12
106. Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
106. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 12
106. Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE 1 1 12
106. Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
106. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
106. Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
106. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 12
121. Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 11
122. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 10
123. Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
123. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
123. David Čelák USK Slavia Liberec CZE 1 8
123. Josef Dodulík Baník Havířov CZE 1 8
123. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
123. Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 8
123. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
123. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
123. Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE 1 8
123. Patrik Kolín GRYF z.s. CZE 1 8
123. Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE 1 8
123. Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 2 8
123. Tomáš Marvan Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
123. Kamo Mikhaelyan Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
123. Antonín Novák Champions team - Chodov CZE 1 8
123. Jindřich Ondrušík Karate klub Odry, z.s. CZE 2 8
123. Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
123. Ondřej Podhora TJ karate Nové Hrady CZE 1 8
123. Adam Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
123. Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
123. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
123. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
123. Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
123. Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE 1 8
123. Lukáš Zrůstek KC Dragons Rosice CZE 1 8
148. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 6
148. Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 6
148. postup Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 6

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů