KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
145. postup David Podoljak Ippon KK Rakovník CZE 1 1 16
145. postup Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
145. pokles Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 1 16
145. pokles Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 16
145. pokles Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 16
145. pokles Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
145. pokles Matěj Zuzánek GRYF z.s. CZE 1 16
108. pokles Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 15
109. pokles Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 14
110. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 12
110. Jakub Hertl TJ KARATE Praha CZE 1 1 12
110. Kryštof Ivanka TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 12
110. Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 12
110. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 3 12
110. Tomáš Kozlík SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
110. Dominik Nechyba Česká republika CZE 1 12
110. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 12
110. postup Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 12
110. pokles Michal Oravíček SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
110. pokles Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 12
110. pokles Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE 1 1 12
110. pokles Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
110. pokles Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
110. pokles Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
110. pokles Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 12
126. pokles Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 11
127. pokles Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 10
128. pokles Sebastian Beneš Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 8
128. pokles Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
128. pokles David Čelák USK Slavia Liberec CZE 1 8
128. pokles Josef Dodulík Baník Havířov CZE 1 8
128. pokles Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
128. pokles Martin Doubek Budó škola KK Písek CZE 1 8
128. pokles Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
128. pokles Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
128. pokles Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE 1 8
128. pokles Patrik Kolín GRYF z.s. CZE 1 8
128. pokles Martin Kuric DDM Bystřice nad Olší CZE 1 8
128. pokles Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 2 8
128. pokles Tomáš Marvan Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
128. pokles Kamo Mikhaelyan Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 8
128. pokles Antonín Novák Champions team z.s. CZE 1 8
128. pokles Jindřich Ondrušík Karate klub Odry, z.s. CZE 2 8
128. pokles Jiří Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
128. pokles Ondřej Podhora TJ karate Nové Hrady CZE 1 8
128. pokles Adam Rubeš KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
128. pokles Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
128. pokles Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
128. pokles Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
128. pokles Michal Vigh KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů