KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
64. Michal Galla Champions Team CZE 2 4 1 45
52. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 44
52. Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 3 44
52. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 1 44
55. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2 2 43
55. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 1 2 43
57. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 3 40
57. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 1 40
59. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 39
60. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 37
61. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 36
61. Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 2 1 36
63. Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 3 1 35
63. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 35
65. Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 1 34
65. Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 2 34
65. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 34
68. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 3 32
68. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 2 32
68. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
68. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 32
68. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 1 1 32
68. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 1 32
74. Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 30
75. Jakub Jirka Česká republika CZE 1 1 29
76. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 28
76. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 1 28
76. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 28
76. Vojtěch Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 28
76. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 1 28
81. Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 27
82. David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 1 26
83. Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 1 24
83. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 24
83. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 24
83. Daniel Matoušek SKBU Hostivař CZE 1 24
83. Karel Pinkas SKK Budo Havířov CZE 1 24
83. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 24
83. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 1 24
90. Marek Gorgol SKK Budo Havířov CZE 1 1 22
91. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 1 21
92. Jiří Hricko Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 20
92. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2 20
94. David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 2 1 19
94. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 19
96. Tomáš Háva USK Slavia Liberec CZE 1 1 18
96. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 3 18
98. Lukáš Hitzger Oddíl karate Hlinsko CZE 1 16
98. Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 3 16
98. Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 16

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů