KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
107. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
107. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 36
107. Filip Vít SHOBU Academy CZE 2 36
54. Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 34
54. Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 34
56. Tomáš Novák SKBU Hostivař CZE 1 1 32
56. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 32
56. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 32
56. Libor Tesařík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 1 32
56. Petr Zahradník Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 32
61. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 30
62. František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3 1 27
63. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 26
64. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 2 1 24
64. Daniel Drábek Česká republika CZE 1 24
64. Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 24
64. Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE 1 24
64. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
64. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 24
64. David Ryvol USK Slavia Liberec CZE 2 24
64. Vojtěch Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 24
64. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 24
64. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 24
64. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
75. Jakub Bernold Atara Ostrava CZE 1 1 21
76. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 20
76. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 1 20
76. Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 20
79. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 3 18
80. Jakub Beneš Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 16
80. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 16
80. Jakub Führbacher Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 16
80. Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE 1 16
80. Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 16
80. Jakub Krupinský SKK Budo Havířov CZE 1 16
80. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 16
80. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 16
80. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 16
80. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 16
90. Michael Ledvina Sport Relax CZE 2 14
90. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
92. Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
92. Vojtěch Konderla TJ TŽ Třinec CZE 1 12
92. Dominik Koudela Sport Relax CZE 1 12
92. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
92. Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
92. Ondřej Žádný SKBU Hostivař CZE 1 12
98. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 10
99. Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE 1 8
99. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů