KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
101. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 36
101. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 36
101. Filip Vít SHOBU Academy CZE 2 36
54. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 3 34
55. Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE 1 2 32
55. Jindřich Ondrušík Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 1 32
55. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 32
55. Petr Zahradník Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 32
59. Libor Tesařík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 28
60. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 2 1 24
60. Daniel Drábek Česká republika CZE 1 24
60. František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3 24
60. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
60. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 24
60. Tomáš Novák SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 24
60. Vojtěch Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 24
60. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
60. Erik Šindelář Cobra Ryu Strakonice CZE 1 24
60. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
70. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 20
70. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 20
70. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 20
70. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 1 20
70. Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 20
70. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 3 20
76. Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 18
77. Jakub Beneš Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
77. Jakub Bernold Atara Ostrava CZE 1 16
77. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 16
77. Martin Fořt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 16
77. Jakub Krupinský SKK Budo Havířov CZE 1 16
77. Petr Müller VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 16
77. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 16
77. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 16
85. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 15
86. Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
86. Michael Ledvina Sport Relax CZE 2 14
86. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 14
89. Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
89. Vojtěch Konderla TJ TŽ Třinec CZE 1 12
89. Dominik Koudela Sport Relax CZE 1 12
89. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
89. Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 12
89. Michal Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
89. Ondřej Žádný SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
96. Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE 1 1 9
97. Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE 1 8
97. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
97. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 1 8
97. David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů