KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
215. Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
102. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 2 1 1 19
103. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 1 1 18
103. Michal Hannig Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 18
103. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 1 1 18
106. Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 17
107. Michael Bartoš GRYF z.s. CZE 1 1 16
107. Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 16
107. Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 16
107. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
107. Karel Vacek Shotokan karate club Louny CZE 1 1 16
107. Jan Žatka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
107. Ernest Žiga Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
114. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 15
114. Patrik Tran SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 15
116. Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE 1 1 1 13
116. Nikita Vasin Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 13
118. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 1 12
118. Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 12
118. Marek Gawlik KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
118. Jakub Hertl TJ KARATE Praha CZE 1 1 12
118. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
118. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
118. Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
118. Petr Kiprý SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
118. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
118. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 12
118. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
118. Jaroslav Prais GRYF z.s. CZE 1 2 12
118. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 12
118. Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE 1 12
118. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 12
118. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
134. Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
134. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 11
134. Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 11
134. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
138. Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE 2 10
138. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 10
140. Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 9
140. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 9
140. Petr Zítko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 9
143. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
143. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
143. Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE 1 8
143. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
143. Pavel Hájek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
143. David Chyba SKK Budo Havířov CZE 1 8
143. Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
143. Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 8

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů