KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
141. Jan Žatka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 16
141. Ernest Žiga Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 16
103. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 15
103. Patrik Tran SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 15
105. Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE 1 1 1 13
105. Nikita Vasin Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 13
107. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 1 12
107. Marek Gawlik KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
107. Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE 1 1 12
107. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
107. Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
107. Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
107. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
107. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 12
107. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 12
107. Jaroslav Prais GRYF z.s. CZE 1 2 12
107. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 12
107. Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 12
107. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
120. Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
120. Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 11
120. Jakub Špatný Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 11
120. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
124. Matěj Liška Karate klub Spektra Praha CZE 2 10
124. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 10
126. Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 9
127. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
127. Sebastian Bytyqi Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 8
127. Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE 1 8
127. Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
127. Pavel Hájek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
127. David Chyba SKK Budo Havířov CZE 1 8
127. Petr Illner SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
127. Tomáš Janeček L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 8
127. Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
127. Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
127. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
127. Václav Lehký Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
127. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
127. Jiří Martínek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
127. Tomáš Moravec TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
127. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 8
127. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 1 8
127. David Sarváš Baník Havířov CZE 1 8
127. Sebastian Skalík SKK Budo Havířov CZE 1 8
127. Václav Stezka SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
127. Michael Šlesingr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
127. Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
127. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
150. Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE 2 7

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů