KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
177. Veronika Rešová Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 6
177. Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
177. Eva Šebestová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
177. Nela Vodrážková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
155. Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 5
156. Petra Bastová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
156. Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE 1 4
156. Clementina Budělovská SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
156. Petra Doležalová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
156. Karolína Francová Karate-Do Shotokan-ryu Sokolov CZE 1 4
156. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
156. Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
156. Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
156. Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
156. Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
156. Vanese Klimplová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
156. Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4
156. Alžběta Králíčková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
156. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
156. Sára Nevoralová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
156. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
156. Dorotka Pavelková KARATE Havířov CZE 1 4
156. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
156. Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
156. Barbora Pouzarová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
156. Zuzana Tekely Champions team z.s. CZE 1 4
156. Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE 1 4
178. Barbara Holemá Sokol karate Tišnov CZE 1 3
178. Zuzana Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
178. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3
178. Karolína Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
178. Nina Pražáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3
178. Veronika Zedníková SKK Budo Havířov CZE 1 3
184. Sabina Daňhelová TJ Karate České Budějovice CZE 1
184. Barbora Janová TJ Karate České Budějovice CZE 1
184. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
184. Diana Vojtenko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1

Stránka: 4/4
1 |  2 |  3 | 4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů