KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
153. Lucie Nyklová Sport Relax CZE 1 1 9
102. Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
102. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
102. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
102. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
102. Barbora Dušková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
102. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
102. Karolína Gawliková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
102. Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
102. Markéta Kačírková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
102. Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE 2 8
102. Eliška Komárová SKK Budo Havířov CZE 1 8
102. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
102. Diana Králová KC Žatec CZE 1 8
102. Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
102. Michaela Mališová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
102. Helena Pechačová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
102. Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 8
102. Daniela Petříková KARATE Havířov CZE 1 8
102. Zdeňka Poslední Narama Plzeň CZE 1 8
102. Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
102. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
102. Eliška Václavíková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 8
102. Anna Zíková SKP karate Písek CZE 1 8
102. Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE 1 8
126. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 7
127. Barbora Haláková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
127. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 6
127. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
127. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 6
127. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
127. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
127. Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
127. Eva Šebestová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
135. Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE 1 4
135. Clementina Budělovská SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
135. Petra Doležalová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
135. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
135. Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
135. Adéla Janišová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
135. Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
135. Vanese Klimplová Sport Relax CZE 1 4
135. Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 4
135. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
135. Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
135. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
135. Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
135. Zuzana Tekely Champions team - Chodov CZE 1 4
135. Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE 1 4
150. Barbara Holemá Sokol karate Tišnov CZE 1 3

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů