KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
24. Nikola Berková Karate České Budějovice CZE 1 1 8
24. Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE 1 8
24. Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
24. Barbora Dušková SK Kamiwaza karate CZE 1 8
24. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
24. Karolína Gawliková KESL RYU Shotokan CZE 1 8
24. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov CZE 1 1 8
24. Markéta Kačírková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 8
24. Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE 2 8
24. Lenka Kovářová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8
24. Diana Králová KC Žatec CZE 1 8
24. Michaela Mališová KKD Bruntál CZE 1 8
24. Helena Pechačová Karate Hlinsko CZE 1 8
24. Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 8
24. Daniela Petříková Karate Havířov CZE 1 8
24. Zdeňka Poslední Narama Plzeň CZE 1 8
24. Tereza Seidlová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
24. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
24. Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
24. Lucie Výprachtická KCK Team CZE 1 8
24. Anna Zíková SKP Karate Písek CZE 1 8
122. Barbora Haláková SKBU Hostivař CZE 1 6
122. Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 6
122. Šárka Makovcová SK Kamiwaza karate CZE 1 6
122. Denisa Řehořová Karate České Budějovice CZE 1 6
122. Eva Šebestová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
122. Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE 1 6
128. Jaroslava Štěpánková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 5
129. Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE 1 4
129. Clementina Budělovská SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
129. Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 4
129. Petra Doležalová SKBU Trutnov CZE 1 4
129. Iva Hofmanová KCK Team CZE 1 4
129. Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE 1 4
129. Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
129. Adéla Janišová Karate-do Litomyšl CZE 1 4
129. Veronika Kindlová Karate Lions Pardubice CZE 1 4
129. Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE 1 4
129. Kristýna Pokrupová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 4
129. Nikola Rosová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
129. Zuzana Tekely Champions Team CZE 1 4
129. Jana Vaňousová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
129. Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE 1 4
144. Karolína Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů