KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
106. Nikola Martincová Karate klub Odry, z.s. CZE 1 12
106. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 12
106. Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
106. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
106. Tereza Rašková TJ Karate České Budějovice CZE 2 12
106. Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 12
106. Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 1 12
106. Andrea Vašková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 12
106. Jessica Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
110. Nelly Kuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 11
111. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 10
111. Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 10
113. Lucie Nyklová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 9
113. Adéla Vitásková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 9
115. Zuzana Augustinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
115. Nikola Berková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 8
115. Linda Bílá SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
115. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
115. Barbora Dušková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
115. Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
115. Karolína Gawliková KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
115. Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
115. Markéta Kačírková SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 8
115. Lucie Kočandrlová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 8
115. Eliška Komárová SKK Budo Havířov CZE 1 8
115. Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
115. Diana Králová KC Žatec CZE 1 8
115. Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
115. Michaela Mališová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8
115. Helena Pechačová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
115. Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 8
115. Daniela Petříková KARATE Havířov CZE 1 8
115. Zdeňka Poslední Narama Plzeň CZE 1 8
115. Adéla Šantrochová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
115. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 8
115. Eliška Václavíková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 8
115. Anna Zíková SKP karate Písek CZE 1 8
115. Adéla Znamenáčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
139. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 7
140. Kristýna Bukovská SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
140. Barbora Haláková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
140. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 6
140. Tereza Chobotová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
140. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 6
140. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
140. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
140. Veronika Rešová Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 6
140. Denisa Řehořová TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
140. Eva Šebestová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
150. Tereza Wostlová TJ Karate České Budějovice CZE 1 5

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2021
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů