KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
33. Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 44
52. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 43
53. Lana Potrebenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 1 41
54. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 40
54. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 2 40
56. Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 37
57. Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE 1 36
57. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 36
59. Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 34
60. Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 1 32
60. Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 2 3 32
62. Aneta Le Champions team z.s. CZE 1 1 3 29
63. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 28
63. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 1 4 28
63. Eliška Pokorná Champions team z.s. CZE 2 1 28
63. Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE 1 3 28
63. Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 28
68. Soňa Pončíková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2 27
69. Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 24
69. Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 24
69. Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE 1 24
69. Věra Vachtová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 24
73. Michaela Bartoňová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 22
73. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 22
73. Sabina Josková SC Karate Pardubice CZE 2 1 22
76. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 20
76. Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE 2 20
76. Lucie Poloprudská Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 20
76. Anna Vokatá SKP karate Písek CZE 1 1 2 20
80. Lucie Havelková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 19
80. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 19
82. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 18
82. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 18
84. Veronika Čmielová TJ TŽ Třinec CZE 1 16
84. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 16
84. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 2 16
84. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
84. Linda Srchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
84. Amálie Suchánková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 16
84. Kristýna Tesařová Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 16
84. Lucia Mori Ubaldini Sokol Nymburk CZE 1 16
84. Markéta Vacková KC Žatec CZE 1 16
84. Lucie Vološinová SKK Budo Havířov CZE 1 16
94. Kateřina Hajleková GRYF z.s. CZE 1 12
94. Angelina Issayev TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
94. Nikola Martincová Karate klub Odry, z.s. CZE 1 12
94. Sofia Mazur GRYF z.s. CZE 1 12
94. Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 12
94. Barbora Pastorková TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
94. Denisa Ramsaidlová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů