KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
283. postup Marie Kalkusová CZE 1 2
283. postup Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
283. postup Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
283. postup Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
283. postup Markéta Křečková GRYF z.s. CZE 2
283. pokles Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
283. pokles Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2
283. pokles Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE 1 2
283. pokles Jarmila Masopustová SKM Bílina CZE 1 2
283. pokles Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 2
283. pokles Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2
283. pokles Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2
283. pokles Anna Sammartino SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
283. pokles Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
283. postup Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2
283. pokles Natálie Strnadová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2
283. postup Jana Stropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 2
283. pokles Anna Šťastná KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2
283. pokles Radka Štiková Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
283. pokles Andrea Vyjdáková Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
283. pokles Sofie Wagnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
272. pokles Dominika Bestová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1
272. pokles Andrea Buriková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1
272. pokles Marie Čadová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1
272. pokles Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1
272. pokles Kateřina Heřmanová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
272. pokles Michala Hladíková KC Podbořany CZE 1 1
272. pokles Pavla Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1
272. pokles Kristýna Jurkovičová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1
272. pokles Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 1
272. pokles Kateřina Kontrová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1
272. pokles Bára Matoušková SVČ DOMEČEK Brno CZE 1
272. pokles Anna Navrátilová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1
272. pokles Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1
272. pokles Martina Řežábková SK Jiskra Domažlice CZE 1 1
272. pokles Kristýna Sichová ŠSK karate Karviná CZE 1
272. pokles Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1
272. postup Zuzana Sokolová Sport Úvaly CZE 1
272. pokles Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1
272. pokles Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE 1
272. pokles Jana Tvrzská CZE 1 1

Stránka: 6/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů