KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
151. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 6
151. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
151. Julie Lindnerová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 6
151. Karolína Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
151. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 6
151. Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
151. Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
151. Veronika Škodová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 1 6
209. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5
209. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 2 5
209. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 5
212. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
212. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice CZE 1 4
212. Šárka Burýšková SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
212. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
212. Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE 1 4
212. Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 4
212. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
212. Josefína Frýbová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 4
212. Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice CZE 1 4
212. Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
212. Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
212. Michaela Hrušková SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
212. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
212. Eva Křížová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
212. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
212. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
212. Pavla Mezzeiová Champions team z.s. CZE 1 4
212. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 4
212. Žaneta Noskeová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
212. Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE 1 4
212. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
212. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
212. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4
212. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 4
212. Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
212. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
212. Klára Slípková Fight Club České Budějovice CZE 4
212. Klára Stratilová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
212. Jůlie Suchá SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
212. Veronika Šimonová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
212. Kristýna Štaudová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
212. Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 4
212. Viola Vajrauchová TJ KARATE Praha CZE 1 4
212. Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 1 4
246. Tereza Filipiová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
246. Adéla Franková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
246. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 3
246. Petra Hlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3
246. Magdalena Janečková TJ KARATE Praha CZE 1 3

Stránka: 5/7
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP SKIF 2022-2023 - 3.kolo (Novoroční turnaj)
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů