KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
260. Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 4
260. Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
260. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
260. Eva Křížová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
260. Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
260. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
260. Pavla Mezzeiová Champions Team CZE 1 4
260. Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
260. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 4
260. Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE 1 4
260. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
260. Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE 1 4
260. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4
260. Tereza Sikorová KKD Bruntál CZE 1 4
260. Klára Stratilová Sport Relax CZE 1 4
260. Jůlie Suchá SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
260. Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
260. Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
260. Jin Wu SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
260. Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 4
221. Tereza Filipiová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
221. Adéla Franková SKBU Hostivař CZE 1 3
221. Eliška Gubíková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
221. Barbora Kočtářová Šin-mu Hodonín CZE 1 3
221. Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE 1 3
221. Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 3
221. Michaela Rusová SKBU Hostivař CZE 1 3
221. Adéla Těhlová SKP karate Písek CZE 1 3
221. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 3
221. Barbora Vlčková Sport Relax CZE 1 3
231. Anna Bartáková Red Dragon Team CZE 1 2
231. Clementina Budělovská SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2
231. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
231. Denisa Houserová KC Dragons Rosice CZE 1 2
231. Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE 1 2
231. Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
231. Marie Kalkusová Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 2
231. Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
231. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
231. Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
231. Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
231. Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2
231. Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE 1 2
231. Jarmila Masopustová SKM Bílina CZE 1 2
231. Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2
231. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
231. Nikola Polášková Šin-mu Hodonín CZE 1 2
231. Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
231. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE 1 2
231. Anna Sammartino SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů