KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
256. postup Eva Křížová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
256. postup Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
256. pokles Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 1 4
256. pokles Pavla Mezzeiová Champions Team CZE 1 4
256. pokles Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
256. pokles Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 4
256. pokles Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE 1 4
256. pokles Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
256. pokles Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE 1 4
256. pokles Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4
256. pokles Tereza Sikorová KKD Bruntál CZE 1 4
256. pokles Klára Stratilová Sport Relax CZE 1 4
256. pokles Jůlie Suchá SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
256. postup Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
256. pokles Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
256. pokles Jin Wu SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
256. pokles Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 4
218. pokles Tereza Filipiová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
218. pokles Barbora Kočtářová Šin-mu Hodonín CZE 1 3
218. pokles Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE 1 3
218. pokles Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 3
218. pokles Michaela Rusová SKBU Hostivař CZE 1 3
218. pokles Adéla Těhlová SKP karate Písek CZE 1 3
218. pokles Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 3
218. pokles Barbora Vlčková Sport Relax CZE 1 3
226. pokles Anna Bartáková Red Dragon Team CZE 1 2
226. pokles Clementina Budělovská SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2
226. pokles Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
226. pokles Denisa Houserová KC Dragons Rosice CZE 1 2
226. pokles Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE 1 2
226. pokles Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
226. pokles Marie Kalkusová Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 2
226. pokles Kamila Klečková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
226. pokles Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
226. pokles Sára Kovaříková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
226. pokles Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
226. pokles Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2
226. pokles Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE 1 2
226. pokles Jarmila Masopustová SKM Bílina CZE 1 2
226. pokles Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2
226. pokles Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
226. pokles Nikola Polášková Šin-mu Hodonín CZE 1 2
226. pokles Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
226. pokles Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE 1 2
226. pokles Anna Sammartino SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2
226. pokles Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 2
226. pokles Petra Šímová Sokol Blatná CZE 1 2
226. pokles Anna Šťastná Sport Relax CZE 1 2
226. pokles Radka Štiková Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
226. pokles Andrea Vyjdáková Karate klub Spektra Praha CZE 1 2

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů