KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
252. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
252. Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE 1 4
252. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4
252. Tereza Sikorová KKD Bruntál CZE 1 4
252. Klára Stratilová Sport Relax CZE 1 4
252. Jůlie Suchá SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
252. Barbora Vacková KCK Team CZE 1 4
252. Jin Wu SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
252. Alexandra Záhumenská SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 4
210. Tereza Filipiová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3
210. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3
210. Barbora Kočtářová Šin-mu Hodonín CZE 1 3
210. Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE 1 3
210. Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 3
210. Michaela Rusová SKBU Hostivař CZE 1 3
210. Adéla Těhlová SKP Karate Písek CZE 1 3
210. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 3
210. Barbora Vlčková Sport Relax CZE 1 3
219. Anna Bartáková Red Dragon Team CZE 1 2
219. Clementina Budělovská SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2
219. Anna Faltová Spartak Hradec Králové CZE 1 2
219. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
219. Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE 1 2
219. Denisa Houserová KC Dragons Rosice CZE 1 2
219. Tereza Hrabčáková KKD Bruntál CZE 1 2
219. Hana Jurášová KK Lichnice CZE 1 2
219. Marie Kalkusová Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 2
219. Kamila Klečková SKK Shotokan Liberec CZE 1 2
219. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
219. Sára Kovaříková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2
219. Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE 1 2
219. Miroslava Landová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 2
219. Barbora Malčánková Karate Klub Kadaň CZE 1 2
219. Jarmila Masopustová SKM Bílina CZE 1 2
219. Michaela Pilnajová KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 2
219. Tereza Plevová KK Lichnice CZE 1 2
219. Nikola Polášková Šin-mu Hodonín CZE 1 2
219. Marcela Pospíšilová Spartak Hradec Králové CZE 1 2
219. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE 1 2
219. Anna Sammartino SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2
219. Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 2
219. Petra Šímová Sokol Blatná CZE 1 2
219. Anna Šťastná Sport Relax CZE 1 2
219. Radka Štiková Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
219. Andrea Vyjdáková Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
246. Dominika Bestová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1
246. Andrea Buriková Sport Relax CZE 1 1
246. Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE 1 1
246. Michala Hladíková KC Podbořany CZE 1 1
246. Julie Nováková Karate-do Litomyšl CZE 1 1

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů