KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
143. Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE 2 8
143. Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE 2 8
143. Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
143. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
143. Linda Le SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
143. Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE 1 1 8
143. Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 8
143. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 8
143. Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 8
143. Kateřina Retková VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 8
143. Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
143. Viktorie Šeflová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
143. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
143. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
143. Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
166. Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 1 7
166. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 7
166. Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 7
169. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 6
169. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 1 6
169. Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 6
169. Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
169. Šarlota Hujarová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
169. Nikola Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
169. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 6
169. Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
169. Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
169. Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
169. Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 6
169. Michaela Soukupová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 6
169. Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
169. Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 6
183. Eliška Fidlerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 5
183. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 2 5
183. Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 5
186. Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4
186. Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
186. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
186. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
186. Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE 1 4
186. Markéta Dittmannová ŠSK karate Karviná CZE 1 4
186. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
186. Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 4
186. Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
186. Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
186. Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
186. Michaela Hrušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 4
186. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
186. Eva Křížová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
186. Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE 1 4

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů