KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
156. postup Michaela Makulová ŠSK Karate Karviná CZE 1 1 8
156. postup Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 8
156. pokles Žaneta Noskeová SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 8
156. pokles Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 8
156. pokles Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
156. pokles Lucie Papíková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 8
156. pokles Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
156. pokles Jana Rálišová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 8
156. pokles Kateřina Retková VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 8
156. pokles Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
156. pokles Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 1 8
156. pokles Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE 1 8
156. postup Nikol Šídová Karate Vrchlabí CZE 1 8
156. pokles Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
156. pokles Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
156. pokles Kristýna Štaudová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 8
156. pokles Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
156. pokles Tereza Válková SKK Olomouc CZE 1 8
156. pokles Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
170. pokles Tereza Jaňourová Kobra Kladno CZE 1 1 7
171. pokles Kateřina Antošová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 6
171. pokles Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 1 6
171. pokles Šarlota Hujarová ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 6
171. pokles Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 6
171. pokles Nikola Konůpková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 6
171. pokles Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 6
171. pokles Adéla Lehečková Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
171. pokles Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
171. pokles Karolína Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 6
171. pokles Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 6
171. pokles Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
171. pokles Veronika Škodová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 6
171. pokles Kateřina Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
171. pokles Aneta Zítková SK Shotokan Neratovice CZE 1 6
185. pokles Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE 1 5
185. pokles Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 2 5
185. pokles Andjela Vitas KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 5
188. pokles Gabriela Beranová Karate Lions Pardubice CZE 1 4
188. pokles Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
188. pokles Kristýna Čápová TARO KAN CZE 1 4
188. pokles Klára Fichnová Baník Příbram CZE 1 4
188. pokles Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 4
188. pokles Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
188. pokles Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice CZE 1 4
188. pokles Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
188. pokles Tereza Hrdinová Karate Vrchlabí CZE 1 4
188. pokles Michaela Hrušková SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
188. pokles Nelly Natalie Jelinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 4
188. pokles Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
188. pokles Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů