KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
191. Aneta Zítková SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 1 18
102. Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 16
102. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16
102. Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
102. Tereza Fabianová Sport Relax CZE 1 16
102. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 16
102. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 16
102. Martina Košíková Sport Relax CZE 1 1 1 16
102. Karolína Králová Sokol Nymburk CZE 1 16
102. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 3 16
102. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 16
112. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
112. Zuzana Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 1 15
112. Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 15
115. Kateřina Bandasová SPORT UNION, z. s. CZE 3 14
115. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 14
115. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 14
118. Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 1 13
119. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
119. Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE 1 2 12
119. Veronika Horáková Shotokan Karate Mělník CZE 2 12
119. Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE 1 12
119. Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 12
119. Nikola Papučiková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 12
119. Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE 1 1 12
119. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 12
119. Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 12
119. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 12
129. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
129. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 11
129. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 11
129. Monika Vencálková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 11
129. Anna Vorlíčková Sport Relax CZE 1 1 11
134. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 10
134. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 10
134. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 10
134. Markéta Nováková Sport Relax CZE 2 1 10
134. Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 10
139. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
139. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 9
139. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 9
142. Helena Baiblová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
142. Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
142. Denisa Bohdálková Sokol Nymburk CZE 1 8
142. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 2 8
142. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
142. Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE 1 2 8
142. Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
142. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 1 8
142. Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE 1 8

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů