KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
94. Karolína Králová Sokol Nymburk CZE 1 16
94. Emma Kušková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 16
94. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 3 16
94. Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE 2 1 16
105. Zuzana Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 1 1 1 15
105. Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 15
105. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 2 15
108. Kateřina Bandasová SPORT UNION, z. s. CZE 3 14
108. Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 14
108. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 14
111. Eliška Mihalčatinová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 13
111. Markéta Rozenská Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 1 13
113. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 12
113. Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE 1 2 12
113. Veronika Horáková Shotokan Karate Mělník CZE 2 12
113. Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE 1 12
113. Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 12
113. Nikola Papučiková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 12
113. Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE 1 1 12
113. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 12
113. Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 12
113. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 1 1 12
113. Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 12
124. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 11
124. Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 11
124. Monika Vencálková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 11
124. Anna Vorlíčková Sport Relax CZE 1 1 11
128. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 10
128. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 10
128. Markéta Nováková Sport Relax CZE 2 1 10
128. Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 10
132. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
132. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 9
132. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 9
132. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 9
136. Helena Baiblová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
136. Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
136. Denisa Bohdálková Sokol Nymburk CZE 1 8
136. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
136. Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE 1 2 8
136. Petra Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
136. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 1 8
136. Anna Hiršlová Sport Úvaly CZE 1 8
136. Valentýna Janotová Karate Vision Praha CZE 2 8
136. Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE 2 8
136. Barbora Kratochvílová SKIF Czech Republic CZE 1 8
136. Linda Le SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
136. Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE 1 1 8
136. Adéla Mehičová Red Dragon Team CZE 1 8
136. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 8

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů