KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
68. Sonoka Yoshi Japonsko JPN 2 80
68. Chiara Zuanon Itálie ITA 1 80
53. Jamalliah Jamaludin Malajsie MAS 2 76
54. Lydia Mossel Nizozemsko NED 2 70
54. Emmeline Mottet Francie FRA 1 1 70
56. Lenka Földesiová Slovensko SVK 1 1 65
57. Natascha Aberer Rakousko AUT 1 60
57. Lucia Langošová KK Junior Prešov SVK 1 60
59. Lucia Povalačová Slovensko SVK 1 1 55
60. Ayse Abat Finsko FIN 1 50
60. Luana Debatty Federation Francophone BEL 1 50
60. Borislava Ganeva Bulharsko BUL 1 50
60. Hüsniye Güler Kayseri Kaski Spor Kulübü TUR 1 50
60. Sina Selter Bunkai Haren GER 2 50
60. Daria Szulc Polsko POL 1 50
66. Virginie Hubert KC Hautrage BEL 1 48
67. Monika Stefanovska Makedonie MKD 2 45
68. Natalia Brozulatto Academia Sport Way BRA 1 40
68. Ana-Marija Čelan Chorvatsko CRO 1 40
68. Ivana Čomagić Srbsko SRB 1 40
68. Asmaa Mohamed Gharib Egypt EGY 1 40
68. Stephanie Kaup Rakousko AUT 1 40
68. Amy Thomason Nový Zéland NZL 1 40
74. Ancy Mangelschots Vlaams Karate Federation Unistyl BEL 1 32
74. Ariane Pindeville Belgie BEL 1 32
76. Marie Muller KCM Debatty BEL 1 1 31
77. Florine Allard Karaté Club de Petite Foret FRA 1 30
77. Marivin Chiari CASK ITA 1 30
77. Feten Issa Tunisko TUN 1 30
80. Amila Fazlic Bosna a Hercegovina BIH 1 25
80. Kerry Gunn Kaizen Central ENG 1 25
80. Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT 1 25
80. Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK 1 25
80. Joanna Stassos Švédsko SWE 1 25
85. Andra Elena Dascalu Rumunsko ROM 1 20
85. Fabiola Garcia Mexiko MEX 1 20
85. Linda Marie Kelner Německo GER 1 20
85. Ya-Li Liu Tchaj-wan TAI 1 20
85. Ainhoa Mejias Jorge Španělsko ESP 1 20
85. Aleksandra Mijić Srbsko SRB 1 20
85. Berenika Prządka Polsko POL 1 20
92. Kitty Bakker Budoschool Ton Neuhaus NED 1 16
93. Ema Aničić Chorvatsko CRO 1 15
93. Liliana Denisi ASD Judo Club Pomezia ITA 1 15
93. Sonia Fromager Karaté Club Gentilly FRA 1 15
93. Cristina Gilardoni ASD Hakaryu Karate Lenno ITA 1 15
93. Yoly Guillen SKIF Venezuela VEN 1 15
93. Cindy Horn Bayerischer Karate Bund GER 1 15
93. Sylvia Macaluso Karaté Club de Petite Foret FRA 1 15
93. Carlotta Poppa Piermonte per il Karate Olimpico ITA 1 15

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů