KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Hafsa Seyda Burucu Turecko TUR 2 2 1 1 1450
2. Tiffany Fanjat AASS Karate FRA 3 2 2 1240
3. Kayo Someya Japonsko JPN 2 1200
4. Alisa Buchinger Rakousko AUT 2 1 1 820
5. Yadira Lira Navarro Mexiko MEX 1 1 660
6. Alizee Agier Francie FRA 1 1 640
7. Maria Weiß Německo GER 2 1 1 2 1 630
8. Irene Colomar Costa Španělsko ESP 1 2 1 550
9. Vassiliki Panetsidou Řecko GRE 1 2 1 510
10. Heba Abd El Rahman Abd El Hamid Egypt EGY 1 1 1 480
10. Petra Volf Chorvatsko CRO 2 480
12. Fanny Clavien Švýcarsko SUI 1 1 1 450
13. Gitte H. Brünstad Team Viking Norway NOR 1 400
13. Ana Maria Escandon Kolumbie COL 1 400
13. Asumi Ishizuka Japonsko JPN 1 400
16. Marina Rakovic Černá Hora MNE 1 3 380
17. Azra Saleš Chorvatsko CRO 3 1 1 330
18. Tamara Filipovic Srbsko SRB 1 1 265
19. Cheryl Murphy USA USA 2 260
19. Ivona Tubić Chorvatsko CRO 2 2 260
21. Inga Sherozia Center of Martial Arts Alfa RUS 1 2 250
22. Lamaya Matoub AASS Karate FRA 1 240
22. Ayumi Uekusa Japonsko JPN 1 240
22. Cristina Vizcaino Gonzalez Španělsko ESP 1 1 1 240
25. Szandra Metzger Fighter club HUN 1 2 1 218
26. Meltem Hocaoglu Turecko TUR 1 1 200
26. Elena Quirici Švýcarsko SUI 1 200
26. Iryna Zaretska Ukrajina UKR 1 200
29. Hanina Berrouba Choku Gym Zaandam NED 1 2 190
30. Roberta Minet Itálie ITA 1 1 1 185
30. Kamila Warda KS Olimp Łódź POL 1 1 1 185
32. Eimi Kurita USA USA 1 180
33. Ivana Višňovská Slovensko SVK 1 1 170
34. Lanlan Feng Čínská lidová republika CHN 1 160
34. Shree Sharmini Segaran Malajsie MAS 1 160
36. Stephanie Kofeldt Německo GER 1 1 135
37. Ivana Bebek Chorvatsko CRO 1 120
37. Zeinab Koutb Egypt EGY 1 120
39. Charlotte Foged Ishoj Karate DEN 2 1 101
40. Merve Coban Turecko TUR 1 100
40. Fatma Alzahraa Mahmoud Egypt EGY 1 100
40. Laura Pradelli Federation Francophone BEL 1 100
40. Silvia Sperner Německo GER 1 100
44. Bettina Süess Švýcarsko SUI 2 1 85
45. Jessica Gordon Mimenza Španělsko ESP 1 80
45. Josmaira Quiroz Venezuela VEN 1 80
45. Lucelia Ribeiro Brazílie BRA 1 1 80
45. Aleksandra Stubleva Bulharsko BUL 1 80
45. Lingling Tang Čínská lidová republika CHN 1 80
45. Tanja Umicevic Bosna a Hercegovina BIH 1 80

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů