KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
315. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3
315. Daniel Plass SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3
315. Martin Rezler TARO KAN, z.s. CZE 1 3
315. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
315. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
256. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 2
256. Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
256. Tadeáš Ďurčanský Sokol Nymburk CZE 1 2
256. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 2
256. Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2
256. David Foriš SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2
256. Michal Fürst KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2
256. Adam Grabovski Karate klub Spektra Praha CZE 2
256. Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
256. Karel Hodík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
256. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
256. Vladislav Kis SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
256. Lukáš Konvalinka Shotokan Karate Plzeň CZE 1 2
256. Ondřej Koriťák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
256. Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE 1 2
256. Šimon Kučera Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
256. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
256. Filip Nápravník SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2
256. Matěj Nejedlý TJ KARATE Praha CZE 1 2
256. Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2
256. Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 2
256. Ladislav Novák Sokol Nymburk CZE 1 2
256. Marek Novotný Sokol Nymburk CZE 1 2
256. Jan Pěnkava Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2
256. Jan Procházka Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
256. Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE 2 2
256. Daniel Sadke SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 2
256. Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
256. Oliver Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
256. Jiří Snížek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 2
256. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
256. Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE 1 2
256. Zdeněk Šimon KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2
256. David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2
256. David Ulvr Karate Vision Praha CZE 1 2
256. Roman Vintonyak SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
292. Adam Balcárek SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
292. David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1
292. Ladislav Čížek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1
292. Josef Dočkal Karate team Bohunice z.s. CZE 1
292. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1
292. Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1
292. Rudolf Haviger SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1
292. Vladislav Hout Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1
292. Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1

Stránka: 6/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2021
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů