KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
203. Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 4
203. Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
203. Dan Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 4
203. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
203. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 4
203. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 4
203. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 4
203. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
203. Jakub Klaban Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 4
203. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
203. Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 4
203. Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
203. Miroslav Líbal Shotokan Karate Mělník CZE 1 1 4
203. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 4
203. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
203. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 4
203. Jan Menšík TARO KAN, z.s. CZE 1 4
203. Petr Mong SKM Bílina CZE 1 4
203. David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
203. Tomáš Otta TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 4
203. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 4
203. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
203. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
203. Jiří Rezek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
203. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
203. Jakub Szewieczek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
203. Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
203. Maroš Taran Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
203. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
203. František Vaník Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4
203. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 4
232. Matěj Fabián SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 3
232. Jakub Hradský Kobra Kladno CZE 1 3
232. Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE 1 3
232. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 3
232. Šimon Lev SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
232. postup Tomáš Marek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
232. pokles František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3
232. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 3
232. Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3
232. Robert Palička KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3
232. Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3
232. Daniel Plass SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3
232. Martin Rezler TARO KAN, z.s. CZE 1 3
232. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3
232. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
247. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 2
247. Matěj Češka SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
247. Tadeáš Ďurčanský Sokol Nymburk CZE 1 2
247. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 2

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů