KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
157. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 3 64
157. Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE 4 7 64
53. Karel Benda Champions team z.s. CZE 1 5 1 60
54. Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 5 58
55. Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 5 56
55. Jan Stránský Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 2 4 1 56
57. Marek Fejfárek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 1 1 2 1 53
58. Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE 3 1 1 52
59. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 51
60. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 2 4 49
61. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 2 1 48
61. Štěpán Šafránek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 3 48
63. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 1 1 2 1 47
64. Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 2 45
65. Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 4 44
65. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 2 1 44
67. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 42
67. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 2 42
69. Kryštof Zlatohlávek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 2 1 41
70. Jáchym Hořák KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 3 40
71. Milan Hájek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 3 38
71. Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 1 38
73. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 3 37
73. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 1 37
75. Artur Hlushchenko Karate Vision Praha CZE 1 1 36
75. Libor Podroužek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 4 36
75. Adam Raušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 36
78. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 1 3 35
79. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 1 34
79. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 3 34
79. Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 2 1 34
79. Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE 2 1 34
83. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4 1 33
84. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4 1 32
85. Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE 1 2 2 31
86. Alexandr Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 30
87. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 29
88. Roman Nejedlý KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 28
88. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 3 1 28
88. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 2 28
91. Filip Ručka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 4 27
92. David Minárik KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 1 26
93. Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 1 25
94. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 1 24
94. Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 24
94. Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 3 24
97. Dominik Bandas SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 1 23
97. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 3 1 23
99. Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE 1 2 22
99. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 22

Stránka: 2/7
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů