KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
147. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 51
52. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 2 2 4 49
53. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 1 48
53. Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 3 48
55. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 1 1 2 1 47
56. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 2 45
57. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 2 1 44
58. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 42
59. Kryštof Zlatohlávek Sport Relax CZE 1 1 2 1 41
60. Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 40
61. Milan Hájek Sport Relax CZE 2 1 3 38
61. Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 1 1 38
63. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 3 37
63. Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 1 37
65. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 1 1 36
65. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 36
67. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 3 35
68. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 1 34
68. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 3 34
68. Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 2 1 34
68. Miroslav Ziegler TARO KAN, z.s. CZE 2 1 34
72. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4 1 33
73. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4 1 32
74. Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE 1 2 2 31
75. Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE 1 2 30
76. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 29
77. Roman Nejedlý Sport Relax CZE 1 2 28
77. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 3 1 28
77. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 1 2 28
80. David Minárik Sport Relax CZE 2 1 1 26
81. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 25
82. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 2 24
82. Jan Řápek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 24
84. Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 23
84. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 1 23
86. Nikita Baranovský Karate Vision Praha CZE 1 2 22
86. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 22
88. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 20
88. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 1 20
88. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 1 1 20
88. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 20
88. David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 2 20
88. Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 20
94. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 2 19
95. Luděk Melich Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 18
95. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 18
95. Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 1 18
98. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 3 1 1 17
99. Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2 16
99. Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE 1 16

Stránka: 2/6
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů