KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
146. Vanese Klimplová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2
146. Karin Košíková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2
146. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
146. Karolína Martínková SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 2
146. Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
146. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
146. Eliška Nesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2
146. Lucie Nyklová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2
146. Petra Pavelková Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2
146. Petra Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
146. Helena Pechačová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
146. Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
146. Klára Pijáková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2
146. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
146. Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
146. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
146. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
146. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
146. Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
146. Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2
146. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
146. Hana Ulíková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2
146. Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
146. Anna Vorlíčková KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2
325. Petra Fialová Karate Klub Kyjov CZE 1
325. Magdaléna Fuková TJ Karate České Budějovice CZE 1
325. Michala Hladíková KC Podbořany CZE 1 1
325. Zuzana Hušková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
325. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 1
325. Anna Kirchnerová Karate Vision Praha CZE 1
325. Silvie-Ella Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE 1
325. Lucie Kuncová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1
325. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
325. Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1
325. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1
325. Tereza Nosková Karate Klub Kyjov CZE 1
325. Barbora Pouzarová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
325. Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
325. Jana Stropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
325. Bára Šmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1
325. Tereza Šrůtová Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
325. Kristýna Vašíčková Champions team z.s. CZE 1
325. Andrea Vašková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1
325. Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1
325. Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1

Stránka: 7/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2021
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů