KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
146. postup Karolína Gawliková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
146. postup Zuzana Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
146. postup Adéla Havlíková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2
146. postup Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
146. pokles Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
146. pokles Michaela Hrušková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
146. pokles Natálie Hudáčková TJ Karate Libčice CZE 1 2
146. pokles Magdaléna Janečková TJ Karate Praha CZE 1 2
146. pokles Karin Košíková Sport Relax CZE 1 2
146. postup Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 2
146. postup Markéta Křečková GRYF z.s. CZE 2
146. postup Aneta Le Champions team - Chodov CZE 2
146. pokles Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
146. pokles Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
146. pokles Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
146. pokles Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
146. pokles Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
146. pokles Petra Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
146. pokles Helena Pechačová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
146. pokles Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
146. pokles Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
146. pokles Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
146. pokles Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
146. postup Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2
146. pokles Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
146. pokles Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
146. pokles Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
146. postup Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 2
146. pokles Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
146. pokles Hana Ulíková Sport Relax CZE 1 2
146. pokles Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
146. pokles Anna Vorlíčková Sport Relax CZE 1 2
146. postup Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE 2
284. pokles Michala Hladíková KC Podbořany CZE 1 1
284. pokles Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 1
284. postup Vanese Klimplová Sport Relax CZE 1
284. postup Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
284. postup Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
284. postup Lucie Nyklová Sport Relax CZE 1
284. postup Terezie Pavelková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
284. postup Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1
284. postup Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1
284. postup Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1
284. postup Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
284. postup Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1
284. postup Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE 1
284. postup Kristýna Vašíčková Champions team - Chodov CZE 1
284. postup Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE 1
284. pokles Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1

Stránka: 6/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů