KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
289. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
289. Michaela Satrapová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3
289. Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 3
289. Anna Tajčová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
255. Michaela Bartoníčková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
255. Hana Bělová SKP karate Písek CZE 1 2
255. Viktorie Benešová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2
255. Pavla Borůvková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2
255. Sabina Casubolo Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 2
255. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
255. Alžběta Cutáková Karate Klub Kyjov CZE 1 2
255. Nela Dušáková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
255. Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
255. Adéla Dušková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2
255. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 2
255. Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 2
255. Kateřina Fialová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 2
255. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2
255. Karolína Gawliková KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
255. Zuzana Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
255. Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2
255. Adéla Havlíková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2
255. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
255. Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
255. Michaela Hrušková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 2
255. Natálie Hudáčková TJ Karate Libčice CZE 1 2
255. Magdaléna Janečková TJ KARATE Praha CZE 1 2
255. Vanese Klimplová Sport Relax CZE 2
255. Karin Košíková Sport Relax CZE 1 2
255. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
255. Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 2
255. Adéla Matoušková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
255. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
255. Lucie Nyklová Sport Relax CZE 2
255. Petra Pavelková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
255. Petra Pavlů Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
255. Helena Pechačová Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
255. Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
255. Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE 2
255. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
255. Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
255. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
255. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
255. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2
255. Barbora Šprincová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
255. Eva Tušová TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2
255. Klára Uhlíková Fight Club České Budějovice CZE 1 2
255. Hana Ulíková Sport Relax CZE 1 2
255. Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
255. Anna Vorlíčková Sport Relax CZE 1 2

Stránka: 6/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů