KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
196. Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
196. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 6
196. Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE 1 6
196. Andrea Švrčková Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 2 6
196. Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
206. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 5
206. Emma Kubečková GRYF z.s. CZE 1 5
206. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 2 5
206. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 5
206. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 5
206. Tereza Sibřinová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 5
206. Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 5
206. Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 5
206. Nikola Velcová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 5
215. Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
215. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
215. Tereza Bittnerová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 4
215. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
215. Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
215. Tereza Dudová KARATE Havířov CZE 1 4
215. Tereza Hanzlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
215. Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE 1 4
215. Agáta Hemberová Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 4
215. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
215. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
215. Mariia Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4
215. Markéta Křečková GRYF z.s. CZE 4
215. Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
215. Julie Lindnerová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
215. Veronika Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
215. Marija Lytvynysynová Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 4
215. Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
215. Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE 1 4
215. Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE 1 4
215. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
215. Eva Otrubová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 4
215. Sandra Pírková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
215. Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
215. Michaela Potášová BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
215. Eliška Rolínková TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
215. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
215. Barbora Říhová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4
215. Veronika Selucká KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
215. Charlota Seniv KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 4
215. Zuzana Sokolová Sport Úvaly CZE 1 4
215. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
215. Aneta Stinková SKP karate Písek CZE 1 4
215. Andrea Šimonová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4
215. Adéla Šírlová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
215. Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 4

Stránka: 5/7
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2021
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů