KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
216. Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
216. Tereza Hanzlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
216. Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE 1 4
216. Agáta Hemberová Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 4
216. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
216. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
216. Eliška Javanská Sport Club Flair o.s. CZE 1 4
216. Sylvie Kokhanina SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
216. Markéta Křečková GRYF z.s. CZE 4
216. Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
216. Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
216. Veronika Lušovská Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
216. Marija Lytvynysynová KC Dragons Rosice CZE 1 4
216. Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
216. Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE 1 4
216. Kristýna Nuderová USK Slavia Liberec CZE 1 4
216. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
216. Eva Otrubová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 4
216. Sandra Pírková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
216. Nikola Polášková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
216. Michaela Potášová BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
216. Eliška Rolínková TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
216. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4
216. Barbora Říhová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4
216. Veronika Selucká KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
216. Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4
216. Zuzana Sokolová Sport Úvaly CZE 1 4
216. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
216. Aneta Stinková SKP karate Písek CZE 1 4
216. Amálie Strmisková Karate Klub Kyjov CZE 1 4
216. Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
216. Adéla Šírlová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
216. Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 4
216. Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE 4
216. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 4
216. Šárka Velimská Budó škola KK Písek CZE 1 4
216. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
216. Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4
239. postup Eliška Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE 1 3
239. pokles Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE 3
239. Vendula Brožová Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 3
239. Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 3
239. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 1 3
239. Aneta Faitová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 3
239. Lucie Havlová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3
239. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
239. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3
239. Eliška Králíková SKP karate Písek CZE 3
239. Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE 1 3
239. Kristýna Křivánková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3

Stránka: 5/7
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů