KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
282. Anna Zíková SKP karate Písek CZE 2 10
152. Adéla Marečková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
152. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 9
152. Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 9
155. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 8
155. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
155. Klára Esserová TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 8
155. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 8
155. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 8
155. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
155. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
155. Klára Chvojková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
155. Nikola Chybíková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 8
155. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
155. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
155. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
155. Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 2 8
155. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8
155. Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 2 8
155. Veronika Pleslová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
155. Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
155. Anita Třísková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 8
155. Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
155. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 8
155. Hana Žigová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
155. Natálie Žippaiová Champions Team CZE 1 1 8
177. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 1 2 7
177. Jana Boháčová Sport Relax CZE 1 1 7
177. Clementina Budělovská SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
177. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 2 7
177. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 3 7
182. Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 6
182. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
182. Natálie Dušková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
182. Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
182. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 6
182. Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 6
182. Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE 1 6
182. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
182. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 6
182. Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 6
182. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
182. Alžběta Mrkvičková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 6
182. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 2 6
182. Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
196. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 2 5
196. Tereza Kratochvílová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 5
196. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 5
196. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 5
196. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 2 5

Stránka: 4/7
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů