KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
153. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 2 8
153. Klára Chvojková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
153. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
153. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 2 8
153. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 8
153. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
153. Aneta Le Champions team - Chodov CZE 2 8
153. Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
153. Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 2 8
153. Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8
153. Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 2 8
153. Veronika Pleslová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
153. Štěpánka Puchernová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
153. Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
153. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 8
153. Adéla Znamenáčková Sport Relax CZE 1 8
153. Natálie Žippaiová Champions team - Chodov CZE 1 1 8
168. Jana Boháčová Sport Relax CZE 1 1 7
168. Clementina Budělovská SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 7
168. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 7
168. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 2 7
172. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
172. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 6
172. Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
172. Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 6
172. Kateřina Janíková Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 6
172. Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE 1 6
172. Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
172. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
172. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
172. Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 6
172. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 6
172. Nikola Melicharová SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 6
172. Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 6
172. Lucie Petrušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 6
172. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 2 6
172. Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
188. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 5
188. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 5
188. Tereza Pěstová TJ Karate České Budějovice CZE 2 5
188. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 5
188. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 5
188. Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 5
188. Nikola Velcová SPORT UNION, z. s. CZE 2 5
195. Andrea Anovčínová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
195. Michaela Bartoňová Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
195. Tereza Bittnerová Sport Relax CZE 1 1 4
195. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
195. Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 4
195. Tereza Hanzlíková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4

Stránka: 4/7
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů