KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
211. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 20
211. Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 20
211. Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 20
211. Monika Vencálková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 20
105. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 19
105. Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 19
107. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 18
107. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 18
107. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 18
110. Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 16
110. Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 16
110. Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
110. Viktorie Kaszubová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 16
110. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
110. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 16
110. Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 16
117. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 15
118. Andrea Bašusová SKBU Hostivař CZE 1 2 14
118. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 3 14
118. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 14
118. Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE 3 14
122. Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 13
122. Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 1 13
122. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 13
122. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE CZE 1 1 13
126. Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE 1 12
126. Andrea Buriková Sport Relax CZE 1 1 12
126. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 2 1 12
126. Simona Miklíková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 12
126. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 1 12
126. Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 12
126. Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
126. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 12
126. Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 12
126. Klára Stratilová Sport Relax CZE 1 1 12
126. Lucie Venclíková VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 12
126. Gabriela Zámečníková SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
138. Karolína Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 11
138. Anna Vokatá SKP karate Písek CZE 2 1 11
140. Zuzana Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 10
140. Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 10
140. Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 10
140. Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 10
140. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 10
140. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 10
140. Anna Zíková SKP karate Písek CZE 2 10
147. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 9
147. Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 9
149. Ester Bědroňová VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 8
149. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů