KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
268. Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 21
268. Kateřina Smejkalová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 1 21
103. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 2 20
103. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 20
103. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 20
103. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 20
103. Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 20
103. Kateřina Kvapilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 20
103. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 20
103. Eliška Pokorná Champions Team CZE 1 2 20
103. Monika Vencálková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 20
112. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 19
112. Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 19
114. Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 1 18
114. Natálie Strnadová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 18
114. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 18
117. Lucie Beitelová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 16
117. Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 16
117. Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE 3 1 16
117. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 16
117. Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
117. Viktorie Kaszubová VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 16
117. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 16
117. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
117. Magdaléna Lenderová SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 16
117. Eva Otrubová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 2 16
117. Klára Škařupová Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 16
128. Kateřina Ištoková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 2 1 15
129. Andrea Bašusová SKBU Hostivař CZE 1 2 14
129. Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE 3 14
129. Kateřina Procházková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 14
129. Veronika Trávníková Karate Vision Praha CZE 3 14
133. Hana Pelikánová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 13
133. Alena Platilová Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 1 13
133. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 13
133. Veronika Višňovská TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 13
137. Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE 1 12
137. Andrea Buriková Sport Relax CZE 1 1 12
137. Tereza Hájková GRYF z.s. CZE 2 1 12
137. Soňa Hrochová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 12
137. Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE 1 12
137. Simona Miklíková Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 12
137. Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE 1 12
137. Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 12
137. Lucie Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 12
137. Anna Protsenko TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
137. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 12
137. Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 1 12
137. Klára Stratilová Sport Relax CZE 1 1 12
137. Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 12

Stránka: 3/7
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů