KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3. Tomáš Bialas SK Jihlava CZE 1 2
3. Tobiáš Bobek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
3. Jan Brtna TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
3. Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
3. Karel Černoch Karate Vision Praha CZE 1 2
3. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 2
3. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
3. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
3. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
3. Lukáš Dyntar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Šimon Falta KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
3. Tomáš Forejt TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 2
3. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 2
3. Daniel Gracík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
3. Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
3. Radek Horehleď Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2
3. Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE 1 2
3. Tomáš Houžvička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
3. Vitalij Jakubyšyn SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
3. Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE 1 2
3. Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
3. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
3. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 1 2
3. Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
3. Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
3. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 2
3. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
3. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
3. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
3. Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
3. Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. Dan Mára KC Podbořany CZE 1 2
3. postup Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
3. pokles Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 2
3. Pavel Matěj SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
3. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
3. Jakub Minář KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
3. Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
3. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
3. Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE 1 2
3. Filip Ponikelský SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
3. Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE 1 2
3. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
3. Ondřej Starý SPORT UNION, z. s. CZE 1 2

Stránka: 7/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů