KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
3. postup Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 2
3. postup Daniel Gracík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. pokles Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. pokles Daniel Hájek TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2
3. pokles Tomáš Höfer Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
3. pokles Radek Horehleď Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2
3. pokles Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE 1 2
3. pokles Tomáš Houžvička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. pokles Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
3. pokles Vitalij Jakubyšyn SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. pokles František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
3. pokles Filip Kalok SK Slavia Orlová CZE 1 2
3. pokles Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
3. pokles David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
3. pokles Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 1 2
3. pokles Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. pokles Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
3. pokles Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
3. pokles Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
3. pokles Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 2
3. pokles Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. pokles Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
3. pokles Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
3. pokles David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 2
3. pokles Jan Mádle Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
3. pokles Tibor Malinský SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. pokles Dan Mára KC Podbořany CZE 1 2
3. pokles Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
3. pokles Vojtěch Marek ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 2
3. pokles Pavel Matěj SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
3. pokles Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
3. pokles Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
3. pokles David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
3. pokles Matúš Pilník TJ Karate Praha CZE 1 2
3. pokles Filip Ponikelský SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
3. pokles Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE 1 2
3. pokles Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
3. pokles Ondřej Starý SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
3. pokles Tobiáš Suchánek KC MABU-DO Olomouc CZE 1 2
3. pokles Ondřej Suchý SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
3. pokles Jakub Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2
3. pokles Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
3. pokles Martin Škuta KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2
3. pokles Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2
3. pokles Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 2
3. pokles Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 2
3. pokles Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
3. pokles Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
3. pokles Filip Žídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2
350. pokles Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1

Stránka: 7/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů