KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
341. Pavel Matěj SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
341. Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE 2
341. Jakub Minář KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2
341. Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
341. Vladimír Mureso SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2
341. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 2
341. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2
341. Daniel Nový KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
341. Matúš Pilník TJ KARATE Praha CZE 1 2
341. Filip Ponikelský SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
341. Tomáš Puzrla L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2
341. Dominik Skalický Karate Klub Kyjov CZE 1 2
341. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2
341. Ondřej Starý SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
341. Viktor Steger TJ Jiskra Havlíčkův Brod CZE 1 2
341. Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
341. Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
341. Ondřej Suchý SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
341. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
341. Marian Štangl Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2
341. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 2
341. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
341. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 2
341. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
341. Filip Žídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 2
341. Ernest Žiga Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2
327. Maxim Brezovar SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
327. Jan Částka TJ Karate České Budějovice CZE 1
327. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1
327. Jan Hovorka Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1
327. Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1
327. Michal Komín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1
327. Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE 1 1
327. Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1
327. Jiří Mikula SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1
327. Tadeáš Molzer SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1
327. Petr Nguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
327. Martin Rouš VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1
327. Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1
327. Daniel Sviták Karate Vision Praha CZE 1 1
327. František Trubelík Karate Klub Kyjov CZE 1
327. Přemysl Vondrák SPORT UNION, z. s. CZE 1

Stránka: 7/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů