KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
161. Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
161. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 4
161. Adam Topinka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 4
161. Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
161. Patrik Vébr SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 4
161. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
161. Daniel Vorlický SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4
161. Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 4
161. Tomislav Vrecion SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 1 4
161. Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE 1 4
161. Adam Zdobinský KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
312. Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE 3
312. Jakub Bartoš ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 3
312. David Bázler SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
312. Filip Bílek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 3
312. David Brzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3
312. Vojtěch Damek Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 3
312. David David Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 3
312. Daniel Dočkálek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 3
312. Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3
312. Jakub Ferad SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 1 3
312. Adam Friml SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
312. Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE 3
312. Tomáš Hlobeň Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3
312. Hung Hoang Ngoc Slovan Ústí nad Labem CZE 1 3
312. Filip Hoffmann GRYF z.s. CZE 3
312. Martin Javanský Sport Club Flair o.s. CZE 1 3
312. Ondřej Johanovský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
312. Filip Jurnečka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3
312. Lukáš Kadet Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3
312. Michael Krajčovič TJ karate Třebíč CZE 3
312. Adam Majnuš Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 3
312. Milan Maršoun SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3
312. Matěj Molt SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3
312. Radek Nechuta SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3
312. Ondřej Nevole SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
312. Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 3
312. Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3
312. Matěj Petroš Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 1 3
312. Alex Pospíšil SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 3
312. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
312. Maxim Simon SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3
312. Tomáš Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 3
312. Jiří Snížek TJ Karate České Budějovice CZE 3
312. Štěpán Stehlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 3
312. David Švácha TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 3
312. Radek Tirala Champions team z.s. CZE 3
312. Matěj Vacek-veselý KODOKAI BRNO z.s. CZE 3
312. Petr Zítko KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 3
350. Samuel Bambous SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 2

Stránka: 7/11
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 | 7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů